Pedikúra
You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Telefon: +420 702 830 774

Pedikúra

CHCEME BÝT TAK DOBRÉ, JAK JE TO JEN MOŽNÉ, PROTO PRACUJEME S TÍM NEJLEPŠÍM, CO JE NA MEZINÁRODNÍM TRHU K DIPOZICI.

Brusky, nástroje, vybavení

Pedikúra je svým způsobem velmi řemeslná disciplína. 

Používáme špičková zařázení firmy Baehr z Německa. Brusky s medicínským certifikátem zajistí bezprašnost, dokonalé filtry se postarají o antibakteriální prostředí, hladký chod pak o dokonalé opracování. K tomu patří samozřejmě hygiena na vysoké úrovni, desinfekce a sterilizace nástrojů.

Kosmetika pro manikúru a pedikúru, laky na nehty

Jedna z nejlepších značek na světě pro profesionální manikúr a pedikúra - Deborah Lippmann -  díky nám a naší společnosti Královská péče vstoupila v roce 2019 na český trh. Talent, vášeň a silný příběh daly vzniknout jedinečným kolekcím netoxických laků na nehty v kvalitě 7FREE. Překrásné barvy plné inspirace přináší hravost, emoce a zároveň skvělou péči.

“Mojí inspirací je neustálá změna – inspirují mě trendy, které vidím kolem sebe, hudba, kterou poslouchám, lidé, se kterými se potkávám. Moje tvorba je vždy velmi osobní. V každém barevném odstínu je kousek mého života. Žiju naplno tím, co tvořím a to je pro mě nejdůležitější.”

Kolekce produktů od Deborah Lippmann nabízí také mimořádné produkty pro péči o pokožku rukou a nohou. Mnoho produktů je dnes již legendárních, se spoustou mezinárodních cen. 

 

ZDE SI OBJEDNEJTE SVŮJ TERMÍN.