Zkušenosti našich klientek
You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Telefon: +420 702 830 774

Zkušenosti našich klientek

Online konzultace jsou výborným průvodcem pro domácí péče. Oblíbila jsem si značku Linda Meredith, protože skutečné vidím velké posuny ve výsledcích mé pleti. Celý život řeším problematickou pleť a nyní mohu vidět obrovské zlepšení. Jsem 300 km od Brna, proto na ošetření zavítám asi 1x za 3 měsíce a ostatní poradenství se děje online.
Řadu let řeším přecitlivělost své pleti a tak stále hledám vhodnou kosmetiku. Na e-shopu www.kralovska-pece.cz jsem objevila Lindu Meredith a objednala si vzorečky. Díky online konzultaci jsem zjistila, že pro můj typ pleti lze z produktů LM vybrat ještě vhodnější varianty vzhledem k projevům na mé pleti. Je to nyní opravdu přesně to pravé ořechové.
Doporučení na výborné výsledky kosmetiky LM jsem dostala od své kamarádka. Hned jsem vyzkoušela krém a masku, kterou měla doma. Bylo to fajn, ale jakoby mé pleti stále něco chybělo. Jelikož jsem daleko od Boutique Salonu Maximus - Královská péče, kde se kosmetika v profi péči provádí zvolila jsem online konzultaci. Jsem nadšená a nyní již pravidelně objednávám své oblíbené od Linda Meredith. Online konzultaci využívám pravidelně cca 1x měsíčně a vždy ještě dotáhne potřeby mé pleti k lepšímu. Mohu jen doporučit.