Vzorky a odstřiky niche parfémů
You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Telefon: +420 702 830 774

Vzorky a odstřiky niche parfémů

 

Vyzkoušejte a vyberte si svoji vůni před nákupem.

Pokud nemáte náladu koupit vůni naslepo, využijte naší nabídky tzv. vzorků - odstřiků. Na objednávku plníme z originálního flakónu do testerů o objemu dle Vašeho výběru.  

Velikosti vzorků - odstřiků:

K zakoupení nabízíme objem 3ml a 5ml. Toto množství parfému by Vám mělo umožnit se dostatečně seznámit se svojí novou vůní.

V odstřiku o objemu 3 ml je průměrně 20 „stříknutí“ parfému. Při běžném použití by mohl poskytnout 3-6 společných dnů – jen vy a vaše vůně 

V odstřiku o objemu 5 ml je průměrně 35 „stříknutí“ parfému. Při běžném použití by mohl poskytnout 5-7 dnů k seznámení. 

Pro srovnání: komerčně nabízené odstřiky, které znáte z parfumerií, mají nejčastěji objem cca 1,2 ml.

Provedení:

Kvalitní lahvička se „stříkacím“ uzávěrem. Toto balení volíme s ohledem na kvalitu parfému. Také aplikace parfému má vliv na jeho celkové vyznění. Každý tester je označen štítkem s názvem parfému.

Ceny vzorků - odstřiků:

Většina NICHE parfémů nenabízí komerční vzorky, jak známe u globálních značek. Našim zákazníkům chceme tuto službu nabídnout. Možnost přivonět k originálu. Z tohoto důvodu jsou vzorky - odstřiky zpoplatněné.

Ceny najdete vždy pod parfémem, který právě prohlížíte. Zde jednoduše vyberte požadovanou velikost a způsob úhrady. Odstřiky zasíláme doporučenou zásilkou v bublinkové obálce - vice o  cenách a možnostech doručení.