Tiziana Terenzi - vonná svíčka CAMINO
You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Telefon: +420 702 830 774

Tiziana Terenzi - XXL luxusní vonná svíčka CAMINO - s vůní parfému Drago


4 900 Kč Cena bez DPH: 4 050 Kč

Luxusní vonná svíčka velikosi XXL - CAMINO - se třemi knoty z cedrového dřeva a orientální fougere vůní DRAGO od TIZIANA TERENZI.

Vůně parfému Tiziana Terenzi Drago: bergamot, broskev, cedr, citron, heliotrop, hruška, jasmín, magnólie, pačuli, pišmu, pomeranč, tonka boby, vanilka, zelené listy

Hmotnost: 1000 g

Doba hoření: 86 hodin a 30 minut

Svíčky Camino mají 3 cedrová dřívka, Ø skleněné nádoby 128 mm a Ø 143 mm, výška 167 mm.

 

Svíčky od Tiziany Terenzi jsou vždy šperky v tomto oboru.

Jsou vyráběné patentovanou technikou tak s důrazem na maximální čistotu hoření. 

Svíčky se vyznačují vysokým podílem vonných složek až ve výši 20% (běžně se do luxusních svíček používá koncentrace 8%). Tyto aromaterapeutické svíčky při hoření uvolňují esence, které jemný prach ve vzduchu katalyzují zápornými ionty, a tím se vytváří nejen nádherně provoněné, ale i zdravější prostředí. 

Svíčky se také vyznačují velkou dobou hoření a celý objem je koncipovát tak, aby dohořely beze zbytku. Knoty jsou vyrobeny z čistého cedrového dřeva, tím je zajištěna čistota hoření, žádné saze a také není nutné odřezávat knot. Cedrové knoty také praskají jako oheň v krbu, tím svíčku nádherně oživují. 

Svíčky od Tiziany Terenzi nevytváří žádné škodlivé látky. Všechny suroviny splňují evropské normy REACH a byly oceněny známkou kvality RAL. Tiziana Terenzi používá do svíček pouze rotlinný vosk, který je 100% pročištěný a zpevněný, neobsahuje benzen ani technický toluen a odpovídá potravinářským normám.  

Svíčky jsou vyráběny v Itálii.