V Canto
You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Telefon: +420 702 830 774

V Canto

V Canto

V Canto - unikátní parfémy s příběhem

Exkluzivní italská kolekce nádherných vůní V Canto pochází od tvůrců zázraků Paola a Tiziani Terenzi. Celá kolekce parfému je inspirována jedním z nejkrásnějších milostných příběhů o lásce a poutu k rodné zemi.
 

Rodina Terenzi ve skutečnosti žije více než 700 let v blízkosti Castello di Gradara, jednoho z nejstarších hradů v Itálii, který se nachází mezi kopci a lesy, nedaleko Jaderského moře. Divoká a krásná příroda představuje pro tvůrce velikou inspiraci, energii a schopnost rozlišovat přirozenou krásu. Právě z této nádherné oblasti pochází většina kreativní energie a lásky pro krásu, která tolik odlišuje umělecké výtvory Terenzi od jiných.

Dokonce i sám Dante Alighieri se rozhodl uctít toto kouzelné místo kapitolou ve svém nejslavnějším díle Božské komedii. Popisuje v něm zamilovanou dvojici Paola a Francescu, kteří nakonec sami podlehli vábení tělesné lásky.
Celá kolekce parfémů je inspirována touto Božskou komedií, konkrétně Pátým kruhem pekla  - Inferno, Canto V. Z těchto veršů se rodí parfémy značky V Canto - vzácné a jedinečné vůně, které v sobě ukrývají veškerou středověkou poezii, příběhy vášně, lásky, hříchů, ctností, neřestí, ale především skutečné lidskosti. To vše umělecky a sugestivně vyprávějí parfémy V Canto.

Parfémy V Canto jsou jako manifest našich nejhlubších sklonů a tužeb prozkoumat své vlastní já prostřednictvím sugestivní síly vůně, která se stává epickým společníkem na cestách, podobně jako ta, která vedla Danteho cestičkami duše, aby  nám skrze zákoutí naší duše ukázala, kdo jsme nebo kým se staneme.

Hlavní inspirací flakonu V Canto parfémů je spojení dvou těl v pevném objetí. Jedná se o těla Francesci a rytíře Paola, právě z Castello di Gradara. Tvar flakonu ve skutečnosti představuje ženské tělo s jeho vlnitými křivkami, zatímco kovové víčko flakonu představuje helmu, kterou nosil rytíř spolu se štítem zakrývajícím jeho hruď.

Pouhý dotek flakonu je jedinečným smyslovým zážitkem, který zavalí všechny naše smysly. Když budete mít na dlani jedné ruky flakon z jemného sametu a na dlani druhé ruky chladivé kovové víčko, budete okamžitě vnímat dokonalý pocit harmonie. Flakon je totiž stejně těžký jako víčko. Je to velmi překvapivý a zároveň uklidňující moment. To je však pouhá předehra extáze pociťované v okamžiku rozprášení parfému na Vaší pokožce…

Historie a kultura jsou základním kamenem umělecké značky V Canto, především parfémů obsahující vzácné a drahé esence, které z nošení parfému učiní opravdu jedinečný a nezapomenutelný zážitek.
 

 

V Canto - Amans - extrakt parfému, 100 ml

V Canto Amans - čistý parfém unisex s květinovou vůní Amans doslova znamená ten, kdo miluje. Parf..

4 400 Kč Cena bez DPH: 3 636 Kč

V Canto - Ensis - extrakt parfému, 100 ml

V Canto Ensis - čistý parfém unisex se zelenou vůní a vodním aroma Parfém Ensis se vyznačuje svou..

4 400 Kč Cena bez DPH: 3 636 Kč

V Canto - Irae - extrakt parfému, 100 ml

V Canto Irae - čistý parfém unisex s aromatickou dřevitou vůní Tento majestátní parfém vypráví o ..

4 400 Kč Cena bez DPH: 3 636 Kč

V Canto - Lucrethia - extrakt parfému, 100 ml

V Canto Lucrethia - čistý parfém s okouzlující orientální vůní Lucrethia - krásná, rafinovaná, kr..

5 200 Kč Cena bez DPH: 4 298 Kč

V Canto - Stramonio - extrakt parfému, 100 ml

V Canto Stramonio - afrodiziakální parfém unisex s chyprovou vůní a květinovým aroma Stramonium j..

5 200 Kč Cena bez DPH: 4 298 Kč

V Canto - Stricnina - extrakt parfému, 100 ml

V Stricnina - čistý parfém unisex s květinově ovocnou vůní Stejně jako šarm a svádění přicházejí ..

5 200 Kč Cena bez DPH: 4 298 Kč

Zobrazuji 1 až 6 z 6 (celkem stran 1)