primer pro sušší nebo zralou pokožku
You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Telefon: +420 702 830 774

Und Gretel - WEGEN - primer pod make-up s lehkým shimmer efektem

  • Značka: Und Gretel
  • Kód výrobku: 2219
  • Dostupnost: Skladem

1 240 Kč Cena bez DPH: 1 025 Kč

Dokonalý primer pro sušší nebo zralou pokožku. Pro svěžest a zářivou pleť.

Jméno WEGEN je odvozeno ze staré němčiny a znamená "zvážit" nebo také "přivést do rovnováhy". A to je přesně úkol primeru Wegen. Jeho cenné oleje jako například šípkový olej, mandlový olej, geranium a rostlinné extrakty jsou perfektními ingrediencemi pro oživení suché a unavené pleti.

Se svýmu pigmenty, které odrážejí světlo, se Wegen stará o přirozený a jemně třpytivý vzhled. Vyhlazuje pokožku a přináší pleti rovnováhu. Výsledkem je zářivám svěží a mladistvá pleť. Wegen poskytne perfektní podklad pod make-up, který díky obsaženým olejům ještě lépe přilne k pleti.  

Složením je veganský, organický a samozřejmostí je netestování na zvířatech. 

Objem: 40 ml

 

Unikátní pečující složení

Olej z šípkové růže - ceněný pro své účinné látky. Velmi dobře se vstřebává do pleti a je bohatý na vitamíny, minerály, antioxidanty a nenasycené mastné kyseliny. 

Konopný olej - patří spolu se sezamem k nejstarším kulturním plodinám. Vyznačuje se cennými silně regeneračním složkami, obnovuje buňky. Tím je předurčen pro zralou nebo suchou pokožku.

Mandlový olej - je velmi dobře snášený rostlinný olej, který je vhodný pro všechny typy pleti, včetně citlivé. Je považován za vynikající zesilovač pro aktivní složky díky specifické struktuře své kyseliny olejové. Tato charakteristická flexibilita umožňuje snadný průchod bariérovou vrstvou horní keratinové vrstvy. Jeho vysoká tolerance nabízí jemnou péči zejména pro citlivou pokožku a pomáhá jí vrátit se zpět do rovnováhy.

 

Tipy pro použití

Primer Wegen použijte jako první krok líčení jako základ pro make-up. Před použitím důkladně protřepejte. Tím způsobem mohou být jemné třpytivé minerály rovnoměrně rozloženy v cenných olejích. Poté si dejte do rukou malé množství primeru a jemně si ho vmasírujte do pokožky obličeje. Nechte ho úplně vstřebat, než použijete svůj make-up. Samozřejmě můžete Wegen použít i bez make-upu, dodá vaší pokožce jemnou záři.