Und Gretel - TUNKAL Conclear - Light Beige 02
You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Telefon: +420 702 830 774

Und Gretel - TUNKAL korektor - Light Beige 02

  • Značka: Und Gretel
  • Kód výrobku: 1913
  • Dostupnost: Skladem

1 090 Kč Cena bez DPH: 901 Kč

Korektor TUNKAL, to je přirozený vzhled a boost pro Vaše oči. 100% přírodní, organický, veganský, v kvalitě produktů pro profesionály. 

Korektor od Und Gretel TUNKAL zakryje stíny či začervenání pod očima. Ne nadarmo jméno korektoru TUNKAL pochází ze staroněmčiny a znamená "stín".

Objem: 4 ml

 

Odstín Light Beige 02

Odstín Light Beige je skvělou volbou pro světlou pleť. Tento světlý odstín se neviditělně spojí s pletí a nechá vyniknout Vašim očím. 

 

Unikátní pečující složení

Heřmánkový extrakt - ceněný pro své hojivé a uklidňující účinky.

Šalvěj muškátová - éterický olej ze šalvěje muškátové působí po celou dobu, kdy je LEITH na Vaší pleti. Uvolňuje napětí v pleti a má přirozené antibakteriální a protizánětlivé účinky. 

Avokádový olej - je pletí dobře přijímaný a působí jako výživa, nezatěžuje pleť. Obsažené mastné kyseliny zlepšují strukturu pleti a vyživují buňky vitamínem A a E. Tento ceněný avokádový olej podporuje obnovu buněk a chrání pleť před oxidačním stresem. 

 

Tipy pro použití

Při prvním použití chvilku otáčejte černým uzávěrem, dokud na štětci neuvidíte první kapky korektoru. Pro nalíčení použijte své prsty. Díky obsahu pečujících olejů a rostlinných extraktů a přírodních pigmentů v kombinaci s teplem Vašich rukou se korektor TUNKAL nádherně a neviditelně spojí s pokožkou. 

Aplikace pod očima: naneste korektor v tečkách nebo v celé ploše pod očima až k lícním kostem. Jednoduše mě zapracujte konečky prstů. 

Aplikace kolem rtů: naneste korektor na vnější koutku rtů.

Důležité: štětec po použití vymyjte teplou vodou, zabráníte tak množení bakterií.