Und Gretel - TAGAROT rtěnka - Wood 06
You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Telefon: +420 702 830 774

Und Gretel - TAGAROT rtěnka - Wood 06

  • Značka: Und Gretel
  • Kód výrobku: 1948
  • Dostupnost: Skladem

1 090 Kč Cena bez DPH: 901 Kč

TAGAROT - krémová a složením čistá rtěnka pro sametové rty. 100% přírodní, organická, veganská, v kvalitě produktů pro profesionály. 

Jméno rtěnek Und Gretel - TAGAROT - je odvozené od staroněmeckého slova pro ranní červánky. Rtěnka od Und Gretel je hvězdou Vašeho dne. Intenzivně pečuje o jemnou pokožku rtů, textura je krémová a vysoce pigmentovaná. Rtěnky se skvěle doplňují s lesky na rty Knutzen pro obzvláště silný efekt.

Hmotnost: 3,5 g

 

Odstín Wood 06

Tento odstín v intenzivní hnědé barvě růžového dřeva má krémovou lehce matnou strukturu a obsahuje vysoké množství pigmentů. Je vhodný pro každý typ pleti a pro každou barvu očí. Tento odstín rtěnky Und Gretel Tagarot je také dobrým tipem pro ty, kteří mají ve rtech málo vlastního pigmentu. 

 

Unikátní pečující složení

Babasový olej - získává se z jihoamerické palmy, známé jako strom života. Její ořechy jsou považovány za nejtvrdší na světě. Získává se z nich ceněný olej, který má uklidňující vlastnosti. Po nadšení na kůži přináší jemná až hedvábný pocit. 

Včelí vosk - je jedním z nejstarších balzámů. V porovnání s oleji je pevnější, proto vhodný na příjemnou aplikaci. Včelí vosk vytváří na pokožce lehký ochranný film, který chrání před dehydratací. Zároveň vyhlazuje jemné linky. 

Karnaubský vosk - je jedním z nejtvrdších přírodních vosků. Rtěnkám Tagarot dodává lesk a při vyšších teplotách požadovanou výdrž, což je především v létě velkou výhodou. 

Skočec obecný - z jeho semínek se získává cenný olej, který je známý jako ricínový olej. Podporuje hydrataci pleti a stará se o její vyhlazení. 

 

Tipy pro použití

Rtěnky Tagarot existují v osmi různých barvách a starají se o dokonale měkké rty. Díky krémové textuře pečují o citlivou pokožku rtů. 

Rtěnky Tagarot lze nanášet přímo na rty a lehce zapravit konečky prstů. Krásně se tím spojí barevné pigmenty. Poté rty obtiskněte do papírového ubrousku a ještě jednou nanste barvu. Tím dostanete dokonalý sytý výsledek. 

Pro jemnější nalíčení aplikujte rtěnku na rty konečky prstů.