LUSTEC - konturovací tužka na rty - Natural Light 01
You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Telefon: +420 702 830 774

Und Gretel - LUSTEC - konturovací tužka na oči - Natural Light 01

  • Značka: Und Gretel
  • Kód výrobku: 2937
  • Dostupnost: Momentálně vyprodáno

660 Kč Cena bez DPH: 545 Kč

LUSTEC - konturovací tužka na rty. 100% přírodní, organická, veganská, v kvalitě produktů pro profesionály. Pro krásný tvar a proti vráskám na rtech. 

 

Jméno LUSTEC pochází ze staré němčiny a znamená „šťastný, živý“ - ale také „potěšení“. Potěšení pro Vaše rty. Konturuje Vaše rty jako silné duo: Se stranou CLEAR vizuálně redukuje vrásky Vašich rtů pomocí jojobového oleje a bambuckého másla - s barevnou stranou vykouzlíte perfektní konturu rtů nebo plný základ rtů pro rtěnku TAGAROT nebo KNUTZEN lesk na rty.

Hmotnost: 2 x 0,65 g

 

Odstín Natural Light 01

Odstín Nautral Light je světlý a neutrální odstín béžové barvy, který zvýrazní a podtrhne přirozenou barvu Vašich rtů. Tato konturavací matná barva je ideální v kombinaci s jemnými rtěnkami.  Odstín Natural Light je také vhodný pro drobné korekce tvaru Vašich rtů.
 

 

Unikátní pečující složení

Jojoba - tekutý vosk se dokonale přizpůsobuje přirozenému lipidovému filmu pokožky, pečuje o ni a chrání před dehydratací. Zároveň nepůsobí mastně.

Bambucké máslo - složky bambuckého másla udržují pokožku pružnou a kompenzují nedostatek vlhkosti a udržují jemnou pokožku rtů velmi pružnou.

 

Tipy pro použití

KROK 1
Průhledná strana je „optickým zabijákem vrásek“ a tvoří neviditelnou bariéru, která zabraňuje prosakování a rozmazávání rtěnky nebo lesku na rty. Jako první krok vždy aplikujte stranu CLEAR na horní a dolní část kontury rtu. Můžete také použít průhlednou stranu po celém rtu jako základ.

KROK 2
Natáhněte okraj rtu barevnou stranou a poté naneste rtěnku nebo lesk na rty.

TIPY & HACKY
Průhlednou strabu můžete také použít jako základ pro rtěnku nebo lesk na rty po celém rtu. Díky svým výživným složkám, jako je bambucké máslo a jojobový olej, poskytuje vlhkost a bohatý matný povrch rtů.