LUSTEC - konturovací tužka na rty - Hot Red 05
You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Telefon: +420 702 830 774

Und Gretel - LUSTEC - konturovací tužka na rty - Hot Red 05

  • Značka: Und Gretel
  • Kód výrobku: 2941
  • Dostupnost: Skladem

660 Kč Cena bez DPH: 545 Kč

LUSTEC - konturovací tužka na rty. 100% přírodní, organická, veganská, v kvalitě produktů pro profesionály. Pro krásný tvar a proti vráskám na rtech. 

 

Jméno LUSTEC pochází ze staré němčiny a znamená „šťastný, živý“ - ale také „potěšení“. Potěšení pro Vaše rty. Konturuje vaše rty jako silné duo: Se stranou CLEAR vizuálně redukuje vrásky vašich rtů pomocí jojobového oleje a bambuckého másla - s barevnou stranou vykouzlíte perfektní konturu rtů nebo plný základ rtů pro rtěnku TAGAROT nebo KNUTZEN lesk na rty.

Hmotnost: 2 x 0,65 g

 

Odstín Hot Red 05

Odstín Hot Red je bohatý, intenzivní tón červených bobulí, který připomíná horké maliny.  Dokonalé konturování nebo jako základ celého rtu pro bohatý vzhled červených rtů, díky nimž budou vaše rty zářit.
 

Unikátní pečující složení

Jojoba - tekutý vosk se dokonale přizpůsobuje přirozenému lipidovému filmu pokožky, pečuje o ni a chrání před dehydratací. Zároveň nepůsobí mastně.

Bambucké máslo - složky bambuckého másla udržují pokožku pružnou a kompenzují nedostatek vlhkosti a udržují jemnou pokožku rtů velmi pružnou.

 

Tipy pro použití

KROK 1
Průhledná strana je „optickým zabijákem vrásek“ a tvoří neviditelnou bariéru, která zabraňuje prosakování a rozmazávání rtěnky nebo lesku na rty. Jako první krok vždy aplikujte stranu CLEAR na horní a dolní část kontury rtu. Můžete také použít průhlednou stranu po celém rtu jako základ.

KROK 2
Natáhněte okraj rtu barevnou stranou a poté naneste rtěnku nebo lesk na rty.

TIPY & HACKY
Průhlednou strabu můžete také použít jako základ pro rtěnku nebo lesk na rty po celém rtu. Díky svým výživným složkám, jako je bambucké máslo a jojobový olej, poskytuje vlhkost a bohatý matný povrch rtů.