Und Gretel - KNUTZEN lesk na rty - Shimmer Nude 07
You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Telefon: +420 702 830 774

Und Gretel - KNUTZEN lesk na rty - Shimmer Nude 07

  • Značka: Und Gretel
  • Kód výrobku: 1957
  • Dostupnost: Skladem

960 Kč Cena bez DPH: 793 Kč

KNUTZEN - lehký, pečující a složením čistý lesk na rty. 100% přírodní, organický, veganský, v kvalitě produktů pro profesionály. 

Jméno lesku na rty KNUTZEN pochází ze staroněmčiny a znamená "stlačit k sobě, držet u sebe", jak tušíte, jde o polibek. Je skvělé lesk používat samostatně nebo ve spojení se rtěnkami TAGAROT. 

Objem: 6 ml

 

Odstín Shimmer Nude 07

Tento krycí a vysoce pigmentovaný odstín je v tělové barvě. Tento odstín lesku Und Gretel Knutzen se hodí ke každému typu pleti.  Jde o lesk se samtovou texturou a s třpytivými částečkami, které odráží světlo. Tento odstín přidá na objemu Vašim rtům a zároveň působí maximálně přirozeně. 

 

Und Gretel: 

"Kdyby se andělé malovali, asi by používali lesk KNUTZEN SHIMMER NUDE"

 

Unikátní pečující složení

Skočec obecný - z jeho semínek se získává cenný olej, který je známý jako ricínový olej. Podporuje hydrataci pleti a stará se o její vyhlazení. 

Včelí vosk - je jedním z nejstarších balzámů. V porovnání s oleji je pevnější, proto vhodný na příjemnou aplikaci. Včelí vosk vytváří na pokožce lehký ochranný film, který chrání před dehydratací. Zároveň vyhlazuje jemné linky. 

Vitamín E - nazývaný také jako vitamín krásy. Je podstatný pro regeneraci pleti.

 

Tipy pro použití

 

Lesk na rty Und Gretel KNUTZEN podtrhne průsvitným barevný akcentem Vaše rty. Lze ho použít také jako vrchní lesklou vrstvu přes rtěnky TAGAROT. Barevný efekt pak bude zvláště intenzivní.

Lesky Und Gretel KNUTZEN v "matte" variantě neobsahují viditelné třpytivé částečky. Rty pokryjí krémovou, vysoce pigmentovou texturou s plastickým 3D efektem. 

Pro svěží a lehký barevný výsledek použijte k aplikaci konečky svých prstů. Pro intenzivnější barevný výsledek nanášejte na rty přímo aplikátorem.