Und Gretel - ZINNEMIN - sada pro modeláž očí
You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Telefon: +420 702 830 774

Und Gretel - ZINNEMIN - sada pro modeláž očí

  • Značka: Und Gretel
  • Kód výrobku: 2073
  • Dostupnost: Skladem

1 140 Kč Cena bez DPH: 942 Kč

Tato sada je multitalentem pro zvýraznění pohledu a hloubky Vašich očí. Přirozené barvy podtrhnou přirozenou krásu.

Jméno ZINNEMIN je odvozeno ze staré němčiny a znamená "skořice". Při míchání stínů dostanete barevné tóny teplé skořice. Zinnemin je sada pro přirozené modelování a zvýraznění Vašich očí a lze ji použít také na přirozené zvýraznění obočí. Má jemnou sametovou strukturu a dokonale vyvážené barvy. 

 

Unikátní pečující složení

Arganový olej

Arganový olej je „tekutým zlatem Maroka“. Vzácný olej se získává z jednoho z nejstarších stromů na Zemi, arganového stromu. Arganový olej v Maroku dnes berberské ženy extrahují pomocí starého procesu, při kterém je nakonec ručně lisován. Olej chrání pokožku před vysycháním a dělá ji pružnou. Říká se, že redukuje vrásky, zlepšuje křehké nehty a křehké vlasy a zpomaluje stárnutí pokožky. Arganový olej také dodává ZINNEMINU máslovou, měkkou strukturu.

Rýžový prášek

Rýžový prášek, vyrobený z lusku rýžového zrna, je hedvábně jemný bílý prášek, který dokonale saje pot a tím ideálně matuje pokožku. Rýžový prášek také dává receptu jemnou a sametovou strukturu - jako pohlazení pro pokožku.

Vitamín E

Jako „vitamin krásy“ je vitamin E nezbytný pro dělení buněk a obnovu vrstvy pokožky.


 

Tipy pro použití

Jednou z mých silných stránek je, že jsem chytrý a vypadám při tom dobře. Můj obal je vyroben z ekologických materiálů. Jsem dokonale vybaven dvěma aplikátory s celkem čtyřmi nástroji:

Štětec je ideální pro konturování očí - protáhlá houbička je naopak ideální pro přesné zvýraznění obočí. Můžete míchat moje dvě nuance štětcem. Můžete také použít štětec k vyplnění obočí a skrytí tvrdých kontur.

Moje barevná kombinace s názvem BIRK 01 je hrou světla a stínu. Lehký šampaňský tón, aplikovaný na pohyblivé víčko na přední straně linie řas, dodává Vašemu očnímu výrazu barvu a přirozený jas.

Moje tmavě mokka hnědá se pak aplikuje od středu pohyblivého víčka až do koutku oka. Výsledkem je přirozeně vytvořený stín, díky kterému vyniknou oční víčka a vizuálně se zvětší oko. 

Můj světlý odstín lze také aplikovat přímo pod obočí. Na jedné straně to propracuje hloubku pohledu a na druhé straně to dá obočí na spodní linii krásný obrys.  Když jsou oba stíny smíchány dohromady, vytvoří se krásný, jemný skořicový tón.