Und Gretel - WINT řasenka - Chestnut 01
You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Telefon: +420 702 830 774

Und Gretel - WINT řasenka - Chestnut 01

  • Značka: Und Gretel
  • Kód výrobku: 1940
  • Dostupnost: Skladem

930 Kč Cena bez DPH: 769 Kč

WINT - pečující řasenka, která prodlouží a zahustí Vaše řasy. 100% přírodní, organická, veganská, v kvalitě produktů pro profesionály. Haute Couture pro Vaše oči. 

Řasenka Und Gretel WINT skvěle definuje Váš pohled, prodlouží a zahustí Vaše řasy. Jak už napovídá jméno, krásné řasy budou jako vytvarované větrem. 

Objem: 5 ml

 

Odstín Chestnut 01

Tento odstín má tmavou kaštanovou barvu s teplými tóny s vysokou pigmentací a matnou texturou. Krásná řasenka pro světlé typy nebo pro přirozené líčení. 

 

Unikátní pečující složení

Babasový olej - získává se z jihoamerické palmy, známé jako strom života. Její ořechy jsou považovány za nejtvrdší na světě. Získává se z nich ceněný olej, který má uklidňující vlastnosti. Po nadšení na kůži přináší jemná až hedvábný pocit. 

Včelí vosk - je jedním z nejstarších balzámů. V porovnání s oleji je pevnější, proto vhodný na příjemnou aplikaci. Včelí vosk vytváří na pokožce lehký ochranný film, který chrání před dehydratací. Zároveň vyhlazuje jemné linky. 

Bambucké máslo - zanechává kůži elastickou a zabraňuje dehydrataci.

Olej ze slunečnicových semínek - olej obsahuje kyselinu linolovou, která podporuje zdrabí buňky a buněčné membrány.  

 

Tipy pro použití

Pro objem: kartáček veďte jen koncích řas, lehce přitlačte. Opakujte ještě jednou a kartáček táhněte směrem ke špičkám řas. 

Pro maximální objem: kartáček veďte od začátku řas až po jejich konec.

Důležité: nepřejíždějte opakovaně po řasách, odebírali byste přírodní pigmenty. Pokud chcete intenzivnější výsledek, nechte první vrstvu lehce zaschnout a pak aplikaci opakujte.