Und Gretel - TAGAROT BY MARLENE - rtěnka - POWDER ROSE
You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Telefon: +420 702 830 774

Und Gretel - TAGAROT BY MARLENE - rtěnka - POWDER ROSE

  • Značka: Und Gretel
  • Kód výrobku: 2948
  • Dostupnost: Momentálně vyprodáno

1 090 Kč Cena bez DPH: 901 Kč

TAGAROT BY MARLENE - krémová a složením čistá rtěnka pro sametové rty. 100% přírodní, organická, veganská, v kvalitě produktů pro profesionály. 

Jméno rtěnek Und Gretel - TAGAROT - je odvozené od staroněmeckého slova pro ranní červánky. Rtěnka TAGAROT BY MARLENE má vysoký podíl ricinového a jojobového oleje, má krémovější strukturu než klasická rtěnka TAGAROT. Rtěnka TAGARTO BY MARLENE se skvěle doplňuje s konturovacími tužky LUSTEC, v této duo kombinaci nádherně rozzáří Vaše rty.

Hmotnost: 3,5 g
 

Powder Rose 

Tento odstín má lesklou pudrovou strukturu, je lehce třpytivý, jako růže, která se mísí se svěžím nádechem broskve. Barva Powder Rose je střídmá, avšak zářivě krásná jako čerstvá ranní rosa. Tento odstín se dokonale hodí pro denní i večerní líčení.
 

Unikátní pečující složení

Ricinový olej - získává se lisováním ze semen skočce obecného,  zpracovaný v kosmetice podporuje hydrataci pleti a zajišťuje tak vyhlazující účinek. Ricinový olej dodává TAGAROT BY MARLENE krásný lesk.
 

Jojobový olej-  patří k nejcennějším přírodním olejům, je vhodný pro jakýkoli typ pokožky.  Přizpůsobuje se přirozenému lipidovému filmu pokožky, stará se a chrání před ztrátou vlhkosti, aniž by působil mastně. Pokožku zklidňuje, vyživuje,regeneruje a přispívá k jejímu vitálnímu a pěstěnému vzhledu. 
 

Vitamín E - vitamín E jako "vitamín krásy" je v podstatě zodpovědný za dělení buněk a obnovu kožní vrstvy. Zpevňuje a vyhlazuje pokožku, dodává jí vlhkost a regeneruje její přirozenou bariéru.

 

Tipy pro použití

Targarot by marlene zaručuje lesklý povrch rtů. Můžete ji však použít i jako krémovou, lesklou tvářenku. Naneste malé množství POWDER ROSE na tváře nebo do záhybu očních víček a rozetřete ho prsty.

Rtěnky Tagarot lze nanášet přímo na rty a lehce zapravit konečky prstů. Krásně se tím spojí barevné pigmenty. Poté rty obtiskněte do papírového ubrousku a ještě jednou nanste barvu. Tím dostanete dokonalý sytý výsledek. 

Pro jemnější nalíčení aplikujte rtěnku na rty konečky prstů.