Und Gretel - SUNNE liftingový modelovací pudr a tvářenka - Leve
You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Telefon: +420 702 830 774

Und Gretel - SUNNE liftingový modelovací pudr a tvářenka - Leve

  • Značka: Und Gretel
  • Kód výrobku: 1916
  • Dostupnost: Skladem

2 170 Kč Cena bez DPH: 1 793 Kč

Tvářenka SUNNE, to je přirozený vzhled, perfektně konturovaný obličej jako od make-up artisty. 100% přírodní, organická, veganská, v kvalitě produktů pro profesionály. 

Tvářenka Sunne od Und Gretel není jen pudr ve třech různých barevných kombinacích. Kvalitou jde o liftingový modelovací konturovací pudr.   Díky dokonale vyváženým texturám dosáhnete výsledků jako profesionálové. Podtrhnete přirozené kontury obličeje, které budou jako políbené sluncem. Ne nadarmo jméno tvářenky SUNNE pochází ze staroněmčiny a znamená "slunce".

Hmotnost: 13 g

 

Odstín Leve

Prvním odstínem pudru a tvářenky Leve je světlá broskvová barva, kterou lze nanášet na tváře. Leve vytváří broskvový, svěží a lehce třpytivý vzhled. S tvářenkou Leve Vaše tváře krásně zazáří a přitom budou vypadat tak přirozeně a téměř nenalíčené. S tvářenkou a pudrem LEVE zvládne nalíčení i začátečník. Tvářenka LEVE má tu správnou kombinaci matných a reflexních barevných pigmentů. Působí velmi přirozeně a je to vlastně multifunkční líčidlo. Je vhodná pro všechny barevné typy pleti. Pokud chcete dosáhnout lehce třpytivého vzhledu celého obličeje, naneste tvářenku na celý obličej. Toto použití při tmavém typu pleti vytvoří liftingový efekt, který vyrovná drobné nedokonalosti a vrásky. 

Pudr je veganský, přiložené štětce jsou z kozí srsti. 

DRUHÝ ODSTÍN V BALENÍ

Jde vždy o tmavší odstín, který plní funkci konturovacího pudru. Nanášejte ho pod lícní kosti, pod bradu podle krajů obličeje. Tento pudr je v matném tónu s kamenně šedými tóny pro vytvoření dokonalého efektu stínování. Pigmenty z přírodních látek se hodí ke všem barvám pleti. Tak jako všechny přírodní pigmenty lze i tento pudr opakovaně nanášet a vytvořit požadovanou intenzitu. 

 

Unikátní pečující složení

Olej z citrónové kůry - přirozené vypíná pleť, pečuje a stará se o hydrataci.

Avokádový olej - je pletí dobře přijímaný a působí jako výživa, nezatěžuje pleť. Obsažené mastné kyseliny zlepšují strukturu pleti a vyživují buňky vitamínem A a E. Tento ceněný avokádový olej podporuje obnovu buněk a chrání pleť před oxidačním stresem. 

Vitamín E - nazývaný také jako vitamín krásy. Je podstatný pro regeneraci pleti.