Und Gretel - SUNNE litinový modelovací pudr a tvářenka - Bero
You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Telefon: +420 702 830 774

Und Gretel - SUNNE liftingový modelovací pudr a tvářenka - Bero

  • Značka: Und Gretel
  • Kód výrobku: 1917
  • Dostupnost: Skladem

2 170 Kč Cena bez DPH: 1 793 Kč

Tvářenka SUNNE, to je přirozený vzhled, perfektně konturovaný obličej jako od make-up artisty. 100% přírodní, organická, veganská, v kvalitě produktů pro profesionály. 

Tvářenka Sunne od Und Gretel není jen pudr ve třech různých barevných kombinacích. Kvalitou jde o liftingový modelovací konturovací pudr.   Díky dokonale vyváženým texturám dosáhnete výsledků jako profesionálové. Podtrhnete přirozené kontury obličeje, které budou jako políbené sluncem. Ne nadarmo jméno tvářenky SUNNE pochází ze staroněmčiny a znamená "slunce".

Hmotnost: 13 g

 

Odstín Bero

Prvním odstínem tvářenky Bero je tmavší hnědočervený odstín, který se nanáší na lícní kosti, spánky a čelo. Bero je tvářenka v teplém slunečném bronzovém tónu s lehkými světelnými odlesky. 

Jde o perfektní bronzer pro opálenou pokožku nebo opálený vzhled. Tvářenka SUNNE má tu správnou kombinaci matných a reflexních barevných pigmentů. Působí velmi přirozeně a je to vlastně multifunkční líčidlo. Pokud chcete dosáhnout opáleného vzhledu, naneste tvářenku na celý obličej. Toto použití při tmavém typu pleti vytvoří liftingový efekt, který vyrovná drobné nedokonalosti a vrásky. 

Pudr je veganský, přiložené štětce jsou z kozí srsti. 

DRUHÝ ODSTÍN V BALENÍ

Jde vždy o tmavší odstín, který plní funkci konturovacího pudru. Nanášejte ho pod lícní kosti, pod bradu podle krajů obličeje. Tento pudr je v matném tónu s kamenně šedými tóny pro vytvoření dokonalého efektu stínování. Pigmenty z přírodních látek se hodí ke všem barvám pleti. Tak jako všechny přírodní pigmenty lze i tento pudr opakovaně nanášet a vytvořit požadovanou intenzitu. 

 

Unikátní pečující složení

Olej z citrónové kůry - přirozené vypíná pleť, pečuje a stará se o hydrataci.

Avokádový olej - je pletí dobře přijímaný a působí jako výživa, nezatěžuje pleť. Obsažené mastné kyseliny zlepšují strukturu pleti a vyživují buňky vitamínem A a E. Tento ceněný avokádový olej podporuje obnovu buněk a chrání pleť před oxidačním stresem. 

Vitamín E - nazývaný také jako vitamín krásy. Je podstatný pro regeneraci pleti.