Und Gretel - LEITH make up - Beige 03 - vzorek
You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Telefon: +420 702 830 774

Und Gretel - LEITH make up - Beige 03 - vzorek

  • Značka: Und Gretel
  • Kód výrobku: 1964
  • Dostupnost: na skladě

49 Kč Cena bez DPH: 40 Kč

Pečující lehký Make Up LEITH, který okamžitě splyne s Vaší pletí. 100% přírodní, organický, veganský, v kvalitě produktů pro profesionály.

Make up Leith od mimořádné značky Und Gretel má lehkou krémovou strukturu a pečující složení. Jméno LEITH je odvozeno ze staré němčiny a znamená "světlo" nebo také "lehkost". 

Složením je veganský, organický a samozřejmostí je netestování na zvířatech. 

Objem standardního balení: 30 ml

Objem vzorku: 1 ml

 

Odstín Beige 03

Make - Up LIETH v barvě PORCELAIN ROSE 01 se perfektně hodí k velmi světlé a světlé pleti se studenými nebo růžovými tóny. Barevné sperktum je od alabastrové přes porcelánovou. Odstín Porcelain Rose 01 je ideální pro pleť, která na slunci rychle zčevená. 

 

Unikátní pečující složení

Heřmánkový extrakt - ceněný pro své hojivé a uklidňující účinky

Šalvěj muškátová - éterický olej ze šalvěje muškátové působí po celou dobu, kdy je LEITH na Vaší pleti. Uvolňuje napětí v pleti a má přirozené antibakteriální a protizánětlivé účinky. 

Bílý koaolin - platí za nejjemnější minerální hlínu s úžasnými pečujícími vlastnostmi. Stará se o suchou a citlivou pleť. Jako bonus je přirozeným lehkým UV faktorem. 

Minerály - doslova se spojí s pletí a tím se krásně propojí barevné pigmenty. 

Avokádový olej - je pletí dobře přijímaný a působí jako výživa, nezatěžuje pleť. Obsažené mastné kyseliny zlepšují strukturu pleti a vyživují buňky vitamínem A a E. Tento ceněný avokádový olej podporuje obnovu buněk a chrání pleť před oxidačním stresem. 

 

Tipy pro použití

Před použitím vždy lehce protřepte. 

Pro nalíčení použijte své prsty. Díky obsahu pečujících olejů a rostlinných extraktů a přírodních pigmentů v kombinaci s teplem Vašich rukou se LEITH nádherně a neviditelně spojí s pokožkou. 

Pokud si přejete silnější krytí, jednoduše můžete LEITH nanést opakovaně a vrstvením dosáhnout požadovaného výsledku. Mezi nanášením jednotlivých vrstev chvilku počkejte, dokud se spodní vrstva Make-Upu dokonale nevstřebá do pokožky. 

Make-Up LEITH Vám vydrží, proto doporučujeme koupit druhý odstín a dva odstíny jednoduše smíchat ve Vaší dlani. Získáte produkt pro letní opálení i zimní světlost pokožky.

Pokud chcete získat přirozený rozjasňovač, smíchejte LEITH s trochou očních stínů IMBE SEACHELL 04. Efekt bude nádherný a přirozený jas s kapkou pravé perleti.