Und Gretel - LUK krémové oční stíny - Bronze 01
You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Telefon: +420 702 830 774

Und Gretel - LUK krémové oční stíny - Bronze 01

  • Značka: Und Gretel
  • Kód výrobku: 1927
  • Dostupnost: Skladem

990 Kč Cena bez DPH: 818 Kč

LUK = štěstí z přírody pro Vaše oči. 100% přírodní, organické, veganské, v kvalitě produktů pro profesionály. Haute Couture pro Vaše oči. 

Oční stíny LUK od mimořádné značky Und Gretel nechají Vaše oči zazářit. Jméno LUK je odvozeno ze staré němčiny a znamená "štěstí". Tyto stíny dokáží vytvořit nespočet stylů na Vašich očích. 

Hmotnost: 2 g

 

Odstín Bronze 01

Vysoký podíl pigmentů v teplém bronzovém tónu s jemně zářivý efektem.  Barva se hodí ke všem barvám očí. 

 

Unikátní pečující složení

Kafr - patří do rodiny vavřínovitých a ceněný je pro prášek, který se ze stromu získává. U dekorativní kosmetiky, zvláště u kajalových tužek, je přidáván kafr v nepatrném množství. Využívá se jeho antibakteriálních vlastností, což je vždy skvělá vlastnost u produktů určených pro oči. 

Karnaubský vosk - je jedním z nejtvrdších přírodních vosků. Produktům dodává lesk a při vyšších teplotách požadovanou výdrž, což je především v létě velkou výhodou. 

Včelí vosk - je jedním z nejstarších balzámů. V porovnání s oleji je pevnější, proto vhodný na příjemnou aplikaci. Včelí vosk vytváří na pokožce lehký ochranný film, který chrání před dehydratací. Zároveň vyhlazuje jemné linky. 

Vitamín E - nazývaný také jako vitamín krásy. Je podstatný pro regeneraci pleti.

 

Tipy pro použití

Něžný lesk stínů Und Gretel LUK nechá vyniknout jantarové odstíny hnědých očí a hloubku modrých a zelených očí. Je tedy vhodný pro všechny barvy očí. 

Stíny LUK je možné použít také jako bázi pod oční stíny IMBE.