Und Gretel - LIETH Foundation - Summer 04
You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Telefon: +420 702 830 774

Und Gretel - LIETH Make-Up - Summer 04

  • Značka: Und Gretel
  • Kód výrobku: 1911
  • Dostupnost: Skladem

1 410 Kč Cena bez DPH: 1 165 Kč

Pečující lehký Make Up LIETH, který okamžitě splyne s Vaší pletí. 100% přírodní, organický, veganský, v kvalitě produktů pro profesionály.

Make up Lieth od mimořádné značky Und Gretel má lehkou krémovou strukturu a pečující složení. Jméno LIETH je odvozeno ze staré němčiny a znamená "světlo" nebo také "lehkost". 

Složením je veganský, organický a samozřejmostí je netestování na zvířatech. 

Objem: 30 ml

 

Odstín Summer 04

Make - Up LIETH v barvě SUMMER 04 se perfektně hodí k opálené a snědé pleti s neutrálními tóny. Barevné sperktum je od skořicové až k terakotě. Odstín Summer 04 prodlužuje opálený vzhled.

 

Unikátní pečující složení

Heřmánkový extrakt - ceněný pro své hojivé a uklidňující účinky

Šalvěj muškátová - éterický olej ze šalvěje muškátové působí po celou dobu, kdy je LIETH na Vaší pleti. Uvolňuje napětí v pleti a má přirozené antibakteriální a protizánětlivé účinky. 

Bílý koaolin - platí za nejjemnější minerální hlínu s úžasnými pečujícími vlastnostmi. Stará se o suchou a citlivou pleť. Jako bonus je přirozeným lehkým UV faktorem. 

Minerály - doslova se spojí s pletí a tím se krásně propojí barevné pigmenty 

Avokádový olej - je pletí dobře přijímaný a působí jako výživa, nezatěžuje pleť. Obsažené mastné kyseliny zlepšují strukturu pleti a vyživují buňky vitamínem A a E. Tento ceněný avokádový olej podporuje obnovu buněk a chrání pleť před oxidačním stresem. 

 

Tipy pro použití

Před použitím vždy lehce protřepte. 

Pro nalíčení použijte své prsty. Díky obsahu pečujících olejů a rostlinných extraktů a přírodních pigmentů v kombinaci s teplem Vašich rukou se LIETH nádherně a neviditelně spojí s pokožkou. 

Pokud si přejete silnější krytí, jednoduše můžete LIETH nanést opakovaně a vrstvením dosáhnout požadovaného výsledku. Mezi nanášením jednotlivých vrstev chvilku počkejte, dokud se spodní vrstva Make-Upu dokonale nevstřebá do pokožky. 

Make-Up LIETH Vám vydrží, proto doporučujeme koupit druhý odstín a dva odstíny jednoduše smíchat ve Vaší dlani. Získáte produkt pro letní opálení i zimní světlost pokožky.

Pokud chcete získat přirozený rozjasňovač, smíchejte LIETH s trochou očních stínů IMBE SEACHELL 04. Efekt bude nádherný a přirozený jas s kapkou pravé perleti.