Und Gretel - IMBE oční stíny - Blue Granite 07
You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Telefon: +420 702 830 774

Und Gretel - IMBE oční stíny - Blue Granite 07

  • Značka: Und Gretel
  • Kód výrobku: 1934
  • Dostupnost: Skladem

860 Kč Cena bez DPH: 711 Kč

Luxusní vysoce pigmentované oční stíny. 100% přírodní, organické, veganské, v kvalitě produktů pro profesionály. Haute Couture pro Vaše oči. 

Oční stíny IMBE od mimořádné značky Und Gretel mají perleťovou strukturu a neuvěřitelné pečující složení. Jméno IMBE je odvozeno ze staré němčiny a znamená "roj včel".

Hmotnost: 3,5 g

 

Odstín Blue Granite 07

Sytý tmavý odstín v královské modré s velmi vysokým podílem pigmentů a jemnou třpytivou texturou. Tento odstín poskytne Vašemu líčení absolutně sametový vzhled. Barva se hodí především k modrým a hnědým očím. 

 

Unikátní pečující složení

Řešetlák - bylina se zázračnými léčivými vlastnostmi. Má silné protizánětlivé účinky, řešetlák je považován za přírodní antibiotikum. 

Skočec obecný - z jeho semínek se získává cenný olej, který je známý jako ricínový olej. Podporuje hydrataci pleti a stará se o její vyhlazení. 

Bílý koaolin - platí za nejjemnější minerální hlínu s úžasnými pečujícími vlastnostmi. Stará se o suchou a citlivou pleť. Jako bonus je přirozeným lehkým UV faktorem. 

Minerály - doslova se spojí s pletí a tím se krásně propojí barevné pigmenty. 

 

Tipy pro použití

Dokonale vyvážené barevné odstíny Vám umožní libovolně kombinovat všech osm stínů IMBE. Vrstvením jednotlivých barev můžete docílit 3D efektu, který dá Vašim očím více hloubky. Pro nanášení použijte štětce nebo i své prsty, kterými stíny krásně zapracujete do pleti a vynikne tak ještě více jejich textura.