Ulrich Lang

Ulrich Lang pracoval s marketinkovém odddělení L´Oreal a etabloval se do různých uměleckých spolků v New Yorku. V roce 2003 vytvořil svoji první niche vůni z řady "ansvers".

Ulrich Lang uskutečnil svoji vášeň pro vůně, což mu v roce 2007 vyneslo ocenění  Sniffapalooza - Award za nejlepší pánskou vůni. 

Řadit podle:
Show:
Zobrazit::
 • Ulrich Lang - Anvers
  Bez daně: 2 223Kč 2 690Kč
  Smyslně teplá a obklopující vůně, která dovedně kombinuje svěží rysy hlavy, které jsou tvořeny limetkou, lípou, rebarborou a cypřišem, se světlými dřevinami srdce a s jemným Drydownem z vanilky, fazole tonka, mošusu a ambry. ..
 • Ulrich Lang - Anvers 2
  Bez daně: 2 223Kč 2 690Kč
  ANVERS, současná, minimalistická vůně, inspirovaná mezinárodním uměleckým světem. Roger Szmulewicz, mladý galerista a fotograf, se stal obličejem a modelem pro ANVERS, představuje nový obraz elegantního, introvertního, smyslného a sebevědomého muže. Přesně to, co chceme vyjádřit s naší vůní. ANVERS ..
 • Ulrich Lang New York - Apsu - EdP
  Bez daně: 2 223Kč 2 690Kč
  Ulrich Lang Ulrich Lang má zvláštní cit pro spojení minimalismu se svěžestí. Jednoduchost je reflektována také v designu APSU, který je vyjádřen fotografií palmového listu od známého fotografa z New Yorku Matthew Portera. Pro ty, kteří hledají vůni, která by byla vyjádřením života, je Apsu tou pr..