Terry de Gunzburg

"Na tuto kolekci, na které jsem dlouho pracovala, ženy čekaly…"

Terry de Gunzburg je známá ze světa kosmetiky pod jménem "By Terry". S jejími produkty se hýčkají ženy na celém světě a jsou jí vděčné za krásu, kterou její produkty umí podtrhnout. Terry chtěla zúročit své zkušenosti  a v roce 2012 se rozhodla vstoupit do světa parfémů a sestavila prvních pět vonných kompozic. Jejich rešerše zadala nejrenomovanějších laboratořím ve Francii a zavázala se k té nejvyšší kvalitě parfémů tak, aby jejich kvalita následovala kvalitu jejích kosmetických výrobků. 

Terry de Gunzburg ingnoruje všechna pravidla průmyslu, díky tomu stanovuje nová měřítka. Její parfuméři si užívají při sestavování kreací absolutní svobodu, což k výsledku přispívá objevením nových směrů při tvorbě parfému. A jak to patří k luxusním značkám - Terry de Gunzburg používá výlučně ty nejlepší vstupní ingredience, které jsou zpracovávané s nejvyšší mírou řemeslné zručnosti. Cíl jejich parfémů zní "okouzlit duši" a elegantě podtrhout individualitu toho, kdo parfém nosí. Z tohoto důvodu padnou tyto parfémy velmi dobře i různorodým zákazníkům, které s hravostí obklopují. Jsou kaleidoskopem inspirace a patří k produktům, které nám ukazují hodnotu života. Pokud se rozhodnete pro parfémy Terry de Gunzburg, dopřejete si špičkovou kvalitu, za kterou se skrývá 10 let poctivé práce, aby mohla na scénu vystoupit přirozená krása lehkosti bytí. 

Řadit podle:
Show:
Zobrazit::
 • Terry de Gunzburg - Bleu Paradis - EdP
  Bez daně: 2 306Kč 2 790Kč
  Modrá růže. Růže, která je bezpochyby královnou mezi květinami. Terry de Gunzburg má k růžím výjimečný, vřelý vztah. To lze pochopit a kousek po kousku cítit díky parfému Blue Paradis. Vůně, která je schopná probudit emoce a které se přivine jako svůdný polibek na kůži. Závan dalekého Východu, lehký..
 • Terry de Gunzburg - Flagrant Délice - EdP
  Bez daně: 1 397Kč 1 690Kč
  Neodolatelná, delikátní….a neuvěřitelně smyslná. Lákavý, vášnivý, charismatický elixír pro kůži. "Flagrant Délice ihned upoutá duši. Je to láska na první pohled, vůně, která v ženě vzbudí bouři a muže si podmaní" TG. Flagrant Délice ztělesňuje neodolatelné pokušení. Proniká se závojem mandlového mlé..
 • Terry de Gunzburg - Fruit Defendu - EdP
  Bez daně: 2 306Kč 2 790Kč
  Zelená růže. Bezpochyby královna mezi květinami. Půvabná, překrásná, nezaměnitelná, podmanila si celý svět, ale její tajemství nebylo nikdy odhaleno. Vůni tohoto parfému z roku 2014 otevírá Terry de Gunzburg čerstvým italským bergamotem a exotickým ananasem tóny manga. Eleganci a přepych naplňuje tu..
 • Terry de Gunzburg - Lumiere d´Épices - EdP
  Bez daně: 1 446Kč 1 750Kč
  Okouzlující iluze pro všechny smysly. Otisk vzdálených zemí, zastoupený světlem jihu a vůněmi Orientu. Lumiere d’Epices je jako suvenýr z dálek. Najdete v něm středomořský jasmín těsně před rozkvetením, zjemněný citrusy, kořením a medem. Citrusy vtékají do kompozice parfému a oživují ho. Trpká svěže..
 • Terry de Gunzburg - Ombre Mercure - EdP
  Bez daně: 1 446Kč 1 750Kč
  Mystika a pokušení. Snová kvalita kapek parfému v jejich ušlechntilém letu. Fatální přitažlivost mezi mystikou a kultivovaností. "Čisté svádění. Ombre Mercure je okouzlující kombinace kosatce a fialky, která se vrhá do temnoty noci." Noblesní, pudrová, ženská - to je Ombre Mercure. Vůně, která..
 • Terry de Gunzburg - Parti Pris - EdP
  Bez daně: 1 446Kč 1 750Kč
  Vášeň, energie a přesvědčení. Pestrý parfém s divokým temperamentem, který rozhodně není jako všechny ostatní, budí prostě emoce. Parti Pris otevírá od první sekundy vysokou hru ženskosti. Tuberóza se svůdně přelívá svými vybranými tóny do nádherného květinového bouquetu. Sladce svěží pomerančové tó..
 • Terry de Gunzburg - Reve Opulent - EdP
  Bez daně: 1 562Kč 1 890Kč
  Cesta ze sna do opuletní skutečnosti. Dení snění o nejkrásnějších věcech života: luxusu a smyslnosti. Pocta Gardénii, té nejtajemnější ze všech květin. Terry: "Gardénie je absolutní symbol pro luxus - o í jsem s otevřenýma očima snila, když jsem tvořila parfém. Její opulentní vůně se postarala o int..