Und Gretel - REINE - odličovací olej
You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Telefon: +420 702 830 774

Und Gretel - REINE - odličovací olej

  • Značka: Und Gretel
  • Kód výrobku: 2077
  • Dostupnost: Skladem

870 Kč Cena bez DPH: 719 Kč

Čistí a pečuje díky síle přírodních ingrediencí. 

Jméno REINE pochází ze staroněmčiny a znamená "čistota".  Ve francouzštině jméno REIE znamená "královna", což je příznačné. 

Odličovací olej vás královsky hýčká těmi nejlepšími přírodními oleji, jako je šípkový olej, levandulový olej a hojivými, uklidňující výtažky, jako jsou měsíček a rozmarýn. Skvěle pečuje a čistí. Čisticí olej REINE je čirý s mírně nažloutlým odstínem.

 

Unikátní pečující složení

Šípkový olej

Olej ze semen šípku, známý také jako olej z divoké růže, je jedním z účinných olejů. Čistý šípková olej je jedním z nekomedogenních olejů. To znamená, že nezanáší póry jako jiné kosmetické oleje. Šípkový olej se pokožkou dobře vstřebává a je bohatý na vitamíny, minerály, antioxidanty a nenasycené mastné kyseliny, které zajišťují krásnou pokožku.

Levandulový olej

Název levandule pochází z latiny „lavare“, což znamená „umýt“. Esenciální olej z rostliny levandule jako přísada do REINE má obzvláště uklidňující účinek.

Hroznový olej

Jak název napovídá, olej se získává ze semen hroznů. V REINE zajišťuje čistou pokožku, protože má regulační účinek na mazové žlázy. Příjemným vedlejším účinkem oleje je to, že má vlastnosti napínání pokožky, poskytuje vlhkost a dodává zářivou pleť.

Extrakt z měsíčku lékařského

Semena měsíčku jsou obzvláště užitečné pro podrážděnou, citlivou pokožku. Léčivé přísady regulují krevní oběh v pokožce a mají účinek na čištění krve - ideální pro lehké podráždění a skvrny na pokožce.

Esenciální olej z rozmarýnu

Esenciální olej z rozmarýnu má antibakteriální a protizánětlivý účinek. Krevní oběh v pokožce je podporován a tím lépe zásobován kyslíkem. Rozmarýnový olej může navíc neutralizovat pH pokožky.

Tipy pro použití

Olej REINE velmi jemně čistí vaši pokožku tím, že s ním krouživými pohyby masírujete na tváři. Poté můžete můj čisticí olej odstranit například vlhkým hadříkem. Make-up, řasenka a rtěnka jsou z pokožky odstraněny, pokožka je hluboce očištěna a současně vyživována těmi nejlepšími oleji, jako je olej ze šípkových semen a levandulový olej.