Vánoční sada kosmetiky v krásném balení
You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Telefon: +420 702 830 774

Linda Meredith - Vánoční sada s toaletní taštičkou LM


2 850 Kč Cena bez DPH: 2 355 Kč

Tato vánoční sada kosmetiky v krásném balení je dárkem, který zajistí správnou zimní péči pro kažou pleť. Balení navíc obsahuje bílou kosmetickou taštičku Linda Meredith. 

 

Krém NET-45

BOHATÝ A LUXUSNÍ ZVLÁČNUJÍCÍ KRÉM PRO VELMI SUCHOU PLEŤ

Když stárneme, naše tělesné pochody se postupně zpomalují a pleť začíná vykazovat viditelné známky těchto procesů, které se projevují jako drobná poškození, vrásky, linky, otoky či ztráta elasticity. Produkty Linda Meredith pomáhají obnovovat rovnováhu pleti. Net-45 je právě takovým produktem a je vhodný pro zralou nebo velmi suchou pleť. 

Beta Glucan, vitamín A a B5 vyživí Vaši pleť a zanechávají ji omlazenou, osvěženou a v nové rovnováze. Citrusové oleje z limetky a pomeranče pomáhají pleť prosvětlit a redukovat pigmentace. Net.45 je také výborným pomocníkem při řešení pigmentace na rukách či v dekoltu. O správnou hydrataci se postará mandlový, heřmánkový a avokádový olej. 

Net-45 může být použitý také jednou týdně jako maska. 

Objem: 30ml

 

Oční gel

SUPERJEMNÝ GEL PRO REDUKCI OTOKŮ OČÍ, ČERNÝCH KRUHŮ A JEMNÝCH LINEK OČNÍHO OKOLÍ

Kompletně přeformulovaný Oční gel od Lindy Meredith je doslova nabitý aktivními látkami. Tento oční gel je naprosto jedinečný, na trhu není jiný přípravek s takovým množstvím účinných látek. Možná i vy máte zkušenost, že oční gely způsobují během spánku na Vašem citlivém očním okolí otoky. Je to doba, kdy oči nemají pohyb, který by podporoval vstřebávání těžších očních krémů.

Objem: 30ml