Natur Milano - Pura Armonia - tělový krém
You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Telefon: +420 702 830 774

Natur Milano - Pura Armonia - tělový krém

  • Značka: Natur Milano
  • Kód výrobku: 0645
  • Dostupnost: Skladem

639 Kč Cena bez DPH: 528 Kč

Tělový krém Pura Armonia je emulze vyrobená z čistě přírodních přísad, kterými jsou máslo Karité, jojobový olej a organický semínkový olej. Díky přítomnosti výtažků z biologicky pěstovaných rostlin je tento krém cenným spojencem každého typu pokožky.

Sladký a delikátní krém, který díky obohacení o vibrační esence podporuje bohulibé hledání vlastní vyrovnanosti a šíří okouzlující vůni, která unáší delikátními tóny dokonalosti a příjemnými pocity sebedůvěry a důvěry v svět kolem nás.

Objem: 250 ml

Řada Pura Armonia šíří okouzlující a příjemnou vůni. Syté aroma s citronovými a ovocnými prvky s květinovým nádechem a pižmovým venkovským akcentem jako by zpívalo: „Ty jsi harmonie.“ Bachovy květy obsažené v tomto parfému jsou: borovice lesní pro sebepřijetí; bílá lesní réva pro spojení se zemí a duchovnem; sporýš lékařský pro klid a bystrost; planá šípková růže pro nadšení a motivující sílu; zimolez kozí list pro posílení zájmu o přítomnost; dub letní pro vyvážené využívání vlastní energie; plané jablko pro probuzení sebelásky.

V tomto elixíru se síla Bachových květů snoubí s vibrací důležitého archetypu: labutě, energie třetího království přírody, která vyjadřuje čistotu, pravdu a spojení s božstvím. Použití této energetické vzpruhy dodává sebevědomí a sebedůvěru potřebnou k dennímu zvýraznění vlastní elegance a krásy a umožňuje dosažení hlubokého pocitu míru důležitého na osobní duchovní cestě.

Všechny produkty Natur Milano mají Bio certifikaci.