Natur Milano - Gioia Autentica - sprchový gel
You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Telefon: +420 702 830 774

Natur Milano - Gioia Autentica - sprchový gel

  • Značka: Natur Milano
  • Kód výrobku: 0641
  • Dostupnost: Skladem

499 Kč Cena bez DPH: 412 Kč

Díky sprchovému gelu Gioia Autentica se prostá denní záležitost jako sprchování stává okamžikem radosti, dynamiky a svěžesti.

Tento gel obsahuje výlučně přírodní přísady a je složen ze směsi organických tenzioaktivních látek, díky kterým je přirozený, jemný a efektivní.

Tekutý samet obohacen o esence umožňuje svými vibračními vlastnostmi dát se na skutečnou cestu do středu vlastní bytosti a s láskou a plně prožívat každý aspekt života.

Objem: 250 ml

Řada Gioia Autentica šíří svěží a křišťálovou vůni. Intenzivní, živá a svěží vůně v sobě nese citrusové a venkovské tóny, aromatické a květinové tóny a dřevitý základ a s rozjasňující jemností ze srdce vyzývá: „Vyjádři, co vyzařuješ.“ Bachovy květové esencey obsažené v tomto parfému jsou:hlodaš evropský pro sílu duše a vnitřní mír; zeměžluč pro posílení sebeúcty a loajality; modřín opadavý pro uvědomění a zhodnocení vlastních schopností; kaštan bílý jako symbol fyzické přítomnosti a duševního klidu; oliva pro duševní a tělesnou sílu; hořčice polní pro vnitřní rovnováhu a naději pro budoucnost; habr obecný pro energii a radost.

V tomto elixíru je síla Bachových květů vyladěna na frekvenci důležitého archetypu: delfína, energii třetího království přírody, která symbolizuje vysokou inteligenci, citlivost a vnímavost; jeho energie nás navrací přímo do srdce k nepodmíněné lásce. Použití těchto energetických vůní šíří lásku k životu a pomáhá vyjádřit s úsměvem a elánem schopnost souznění se sebou samým i s ostatními, s přírodou a s vyššími dimenzemi.

Všechny produkty Natur Milano mají Bio certifikaci.