Nehty

Proč jsme si (po dlouhém průzkumu na vlastní kůži a ve vlastní praxi) vybrali Nailberry pro profesionální péči v salonu, který se zaměřuje na regeneraci a hloubkovou péči:

  • vynikající složení, které skvěle korunuje naši hloubkovou péči,
  • prodyšnost a propustnost pro vlhkost nám umožňuje udržet zdravé nehty klientek,
  • jedinečná barevná škála, 
  • účinná korekční řada Naileberry Apothecary,
  • vynikající trvanlivost a nádherný lesk.

S laky Nailberry pracujeme denně při profesionální péči.  Pod prohlášení o jejich kvalitě se můžeme skutečně podepsat.

Pro značku NAILBERRY  je důležitý zdravý a wellness životní style a respekt vůči přírodě a životnímu prostředí. Ve všech jejích aktivitách se toto přesvědčení zrcadlí. 

Colour your nails healthy! Lakujte si nehty zdravě!

Značka NAILBERRY usiluje o zdravější manikúru a je hrdá na to, že se jí podařilo vytvořit laky na nehty, které jsou  12 Free a jsou certifikované jako veganské, Cruelty Free (netestované na zvířatech) a Halal.

Příběh značky

Společnost NAILBERRY byla založena v roce 2012 ženou jménem Sonia Hully. Svůj příběh začala psát jako luxusní nail bar v londýnském Chelsea. Díky kvalitě velmi rychle vyrostla do značky, jejíž laky na nehty mají mnoho prestižních ocenění.

Když se Sonia stále dokola potýkala s poškozenými nehty svých klientů v důsledku životního stylu, znečištění nebo permanentních manikůr, rozhodla se vyvinout nové laky na nehty, které by nezatěžovaly a podporovaly regeneraci.

Výsledkem je mnohokrát oceněná řada L’Oxygéné. Používá nejnovější patentovanou technologii a umožňuje mnohem zdravější manikúru. Portfolio značky bylo doplněno o regenerační řadu Nail Treatments, která se intenzivně stará o poškozené nehty.  

 

Řadit podle:
Zobrazit:
Zobrazit::