O niche parfémech a vůních

 

Vůně je důležitou součástí naší identity. Komunikuje více než naše oblečení nebo vystupování. Vůně nám nabízí jednu z nejvíce delikátních smyslových zkušeností, může vyvolat určité vzpomínky a vydávat určité vibrace…

Módní průmysl pochopil…

Ale dříve, než světové módní značky začaly vázat vůně do svých značkových příběhů, tady byly čisté parfémy z rukou mistrů, kteří se dodnes specializují na kouzlení s vůněmi mimo svět celebrit módy.

Dnes takovým vůním říkáme NICHE PARFÉMY. Mimořádné zpracováním, špičkovými ingrediencemi, absolutně tvořivými kompozicemi mimo marketingová zadání. Tento svobodný svět je založen na staletých tradicích Francie a Itálie a mísí se s talentovanými designéry, které láká svoboda a nekonečné možnosti tohoto unikátního projevu sebe sama.

Těžko přes papír předat zkušenost, jak se niché vůně dostává do aury vaší osobnosti, jak díky přírodním substancím jemně splývá s Vaším pohybem. Je zvláštně kolem vás, bez ohledu na to, zda těžká nebo svěží – chová se k vám tak nějak citlivě. Nezastře vás, vy nejste tou vůní – ona je vámi.

My v Královské péči fascinovaně objevujeme tento skrytý svět. Jsme srdečně rádi, že ho můžeme prostřednictvím těchto stránek otevřít dalším lidem a poslat ho dál.