Natur Milano - Gioia Autentica

Natur Milano - Gioia Autentica

Pro koho: Muži, Unisex, Ženy
Výrobce: Natur Milano
Kód produktu: 0638
Cena: 1 280Kč

Dostupné varianty:


Popis

Elegantní lahvička obsahující vůni, která vám dopřeje oslavovat život a žít naplno a svobodně. 

Parfémová voda Gioia Autentica kombinuje Bachovykvětové esence, vibrační esenci delfín a vůni čistoty a umožňuje každému, kdo si ji „oblékne“ vydat se na cestu do středu vlastní bytosti a s láskou a plně prožívat každý aspekt života.

Řada Gioia Autentica šíří svěží a křišťálovou vůni. Intenzivní, živá a svěží vůně v sobě nese citrusové a venkovské tóny, aromatické a květinové tóny a dřevitý základ a s rozjasňující jemností ze srdce vyzývá: „Vyjádři, co vyzařuješ.“ Bachovy květové esencey obsažené v tomto parfému jsou:hlodaš evropský pro sílu duše a vnitřní mír; zeměžluč pro posílení sebeúcty a loajality; modřín opadavý pro uvědomění a zhodnocení vlastních schopností; kaštan bílý jako symbol fyzické přítomnosti a duševního klidu; oliva pro duševní a tělesnou sílu; hořčice polní pro vnitřní rovnováhu a naději pro budoucnost; habr obecný pro energii a radost.

V tomto elixíru je síla Bachových květů vyladěna na frekvenci důležitého archetypu: delfína, energii třetího království přírody, která symbolizuje vysokou inteligenci, citlivost a vnímavost; jeho energie nás navrací přímo do srdce k nepodmíněné lásce. Použití těchto energetických vůní šíří lásku k životu a pomáhá vyjádřit s úsměvem a elánem schopnost souznění se sebou samým i s ostatními, s přírodou a s vyššími dimenzemi.

Všechny produkty Natur Milano mají Bio certifikaci. 

Recenze (0)

Napsat recenziPoznámka: HTML tagy budou ignorovány!

Nejhorší            Nejlepší

Související produkty