Valeur Absolue - HARMONIE - Edp
You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Telefon: +420 702 830 774

Valeur Absolue - HARMONIE - Edp


790 Kč Cena bez DPH: 653 Kč

Dostupné možnosti


V komplikovaných dnech dnešního světa často podstupujeme souboj s časem.  Valeur Absolue Harmonie nás podporuje, abychom nechali věci více plynout a navrátili se k základním hodnotám, kde běžný život není jen o plnění úkolů. Co si takhle na chvilku sednout ke krbu, vychutnávat si delikátně vonící čaj, nechat své myšlenky jen tak volně plynout a užít si přítomný okamžik štěstí?

Tento parfém nás přenese do vesmíru, kde je možné obnovit své síly, do světa absolutní harmonie. Jeho vůně je květinová s ambrou a mošusem, s tóny neroli, bergamotu a vanilky. Parfém je obohacený o polodrahokamy Ametystu pro jeho uklidňující vlastnosti. 

Vůně

Valeur Absolue Harmonie v sobě nese květinové tóny a tóny ambry a mošusu. Vůně se otevírá citrusovými tóny sicilského bergamotu, pomerančovou kůrou, kardamonem a muškátovým oříškem. V srdci parfému je harmonie Neroli, jasmínu a čaje Earl Grey. Tělo parfému je tvořeno teplými tóny vanilky a mošusu a intenzivním guajakovým dřevem. 

Pro dobrý pocit

Valeur Absolue Harmony obsahuje polodrahokam Ametyst, který posiluje harmonii na mnoha úrovních:

Chomoterapie: fialová barva Ametystu působí uklidňujícím dojmem.

Oligoterapie: kameny uvolňuji stopové prvky a minerály, ze kterých jsou utvořeny.

Energetický aspekt: Ametyst působí jako zdroj energie. Jeho vibrace komunikují s parfémem a dotvářejí jeho unikátní energetickou hodnotu.