Maison Francis Kurkdjian - Lumiere Noire pour femm - EdP
You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Telefon: +420 702 830 774

Maison Francis Kurkdjian - Lumiere Noire pour femm - EdP


4 100 Kč Cena bez DPH: 3 388 Kč

Dostupné možnosti


Francis Kurkdjian miluje asociaci slov Lumière and Noire (světlo a tma), přitažlivá a odpuzující síla zároveň. Obraz mystického parfému, který přitahuje a provokuje.

Je to idea dvou protichůdných sil, které vytvářejí jednotu a jejichž spojení vytváří vždy nový příběh. Myšlenka této duality se vkrádá jako zřejmý fakt, stejně jako carakteristická směs růže a pačuli.

Tóny vůně:

Kořeněná růže (kmín, pepř), pačuli, narcis

Flakón

Inspirací pro flakóny Maison Francis Kurkdjian je krystal, který nalezl Fred Rawyler - tvůrce grafického designu domu Francis Kurkdjian - při svých toulkách po antikvariátech.Ten byl desginovaný tak, aby přesně zapadl do cestovního kufříku. Byl úplně okouzlen tím, že by vytvořil flakón, který bezpečně cestuje a zase se vrací, pěkně usazený v jeho cestovním kufříku. Jeho model je unikátní předmět, i když je tak trochu vytvořen pro možná puntíčkářskou osobu. Díky tomu vytvořil flakón, který se se svými facetami podobá krystalu, kde jednotlivé facety na sebe harmonicky navazují a jsou pečlivě naformované v celé ploše flakónu. Požádal skláře, aby úhly, které svírají stěny, byly co nejvíc přirozené a podobné dílu přírody.  Aby podtrhl toho mistrovské dílo, přidal na flakon malý podpis - monogram domu Francis Kurkdjian.

Balení

Maison Francis Kurkdjian chtěl, aby byl flakón podobný šperku, který jeho majitel objeví, když jsou odstraněny všechny obaly. Zatímco je balení často používáno hlavně jako ochrana produktu, zde má balení estetický význam. Zde je navržen ještě jeden obal, který chrání jak flakón, tak krabičku (která je perfektně přizpůsobená dimenzím flakónu). Když otvíráte krabičku, objevíte, že je uvnitř pozlacená teplým odstínem zlaté - uchovává parfém v jeho neposkvrněném vesmíru.