Maison Francis Kurkdjian - Baccarat Rouge 540 - EdP
You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Telefon: +420 702 830 774

Maison Francis Kurkdjian - Baccarat Rouge 540 - EdP


5 500 Kč Cena bez DPH: 4 545 Kč

Dostupné možnosti


Dřevitá - Ambra - Květinová. Alchymie smyslů.

K příležitosti 250-ti letého výročí tradiční dílny Baccarat vytvořil Francis Kurkdjian úplý parfumerářský klenot: Baccarat Rouge 540.

Vůně

Světlá komplexní vůně s úžasnou intenzitou: to je Baccarat Rouge 540 - noblesní parfumerářská báseň. Vůně plná grácie a elegance, kde květinově dřevité tóny se víří kolem kůže. Luxusní kompozice s otvírá vzdušnými tóny jasmínu a osobitou září šafránu. V srdci Baccarat Rouge 540 se rozvíjí čerstvě naštípané cedrové dřevo, pozdvihnuté minerálními apsekty ambry v základu.

Parfém, tak krásný jako krystaly z dílny Baccarat, byl vytvořen pro věčnost...

Flakón

Inspirací pro flakóny Maison Francis Kurkdjian je krystal, který nalezl Fred Rawyler - tvůrce grafického designu domu Francis Kurkdjian - při svých toulkách po antikvariátech.Ten byl desginovaný tak, aby přesně zapadl do cestovního kufříku. Byl úplně okouzlen tím, že by vytvořil flakón, který bezpečně cestuje a zase se vrací, pěkně usazený v jeho cestovním kufříku. Jeho model je unikátní předmět, i když je tak trochu vytvořen pro možná puntíčkářskou osobu. Díky tomu vytvořil flakón, který se se svými facetami podobá krystalu, kde jednotlivé facety na sebe harmonicky navazují a jsou pečlivě naformované v celé ploše flakónu. Požádal skláře, aby úhly, které svírají stěny, byly co nejvíc přirozené a podobné dílu přírody.  Aby podtrhl toho mistrovské dílo, přidal na flakon malý podpis - monogram domu Francis Kurkdjian.

Balení

Maison Francis Kurkdjian chtěl, aby byl flakón podobný šperku, který jeho majitel objeví, když jsou odstraněny všechny obaly. Zatímco je balení často používáno hlavně jako ochrana produktu, zde má balení estetický význam. Zde je navržen ještě jeden obal, který chrání jak flakón, tak krabičku (která je perfektně přizpůsobená dimenzím flakónu). Když otvíráte krabičku, objevíte, že je uvnitř pozlacená teplým odstínem zlaté - uchovává parfém v jeho neposkvrněném vesmíru.

 

Informace: Velikosti 3ml a 10 ml jsou odstřiky parfému z originálního balení.