Niche parfémy Byredo Parfums.
You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Telefon: +420 702 830 774

Byredo Parfums

Byredo Parfums

„Vždy mě fascinoval svět vůní, byl tak silně spojený s mými vzpomínkami. Prostřednictvím parfémů Byredo chci komunikovat moji osobní zkušenosti a chci tím tak přispět ke kolektivní paměti, která zachycuje místo a čas. Také věřím na moderní pojetí bez zpronevěření se tradičním technikám parfumerářství. Jednoduše chci přivést dohromady to nejlepší ze všeho nového a starého." Ben Gorham.

Z kompozic Byredo můžete zřetelně vyčíst zaměření se na  řemeslnou zručnost a na kvalitu. Tato ve Stockholmu založená značka spojila síly se světově proslulými "nosy" jako jsou Olivia Giacobetti, Jerome Epinette a Michel Almairac.

Zakladatel a kreativní ředitel značky Byredo Ben Gorham se narodil ve Švédsku, ale vyrůstal v Kanadě a USA. Absolvoval na Stockholm Art School se specializací na interiérový design. Bezpochyby se mu podařilo vyvinout velmi osobnitý  a unikátní přístup vytváření vůní. Angažoval ty nejlepší parfumeráře z oboru, tím se Baredo rychle vyšvihlo do pozice renomované značky mezi niche parfémy.

Niche vůně od Byredo, ovlivňované a inspirované Paříží, Itálií, Indií, Švédskem a Karibikem, jsou jako voňavá plavba kolem světa.

Byredo Parfums - Bal d´Afrique - EdP

Tato teplá a romantická vůně založená na vetiveru byla inspirovaná Paříží dvacátých let a vlivem afr..

197 Kč Cena bez DPH: 163 Kč

Byredo Parfums - Mojave Ghost - Edp

Vůně pouště - interpetace od Byreda. Ghost Flower nebo také "Mohavea confertiflora"  - jak ji ..

165 Kč Cena bez DPH: 136 Kč

Zobrazuji 1 až 2 z 2 (celkem stran 1)