Natur Milano - Pura Armonia - sprchový gel
You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Telefon: +420 702 830 774

Natur Milano - Pura Armonia - sprchový gel

  • Značka: Natur Milano
  • Kód výrobku: 0642
  • Dostupnost: doba dodání do 1-5 dní

499 Kč Cena bez DPH: 412 Kč

Gel vyrobený z přírodních přísad, které díky své struktuře a objímajícímu silnému aromatu proměňují prostou denní záležitost, jakou je sprchování, v okamžik odpočinku a harmonie mezi myslí a tělem. Sprchový gel Pura Armonia je složen ze směsi organických tenzioaktivních látek, díky kterým je přirozený, jemný a efektivní.

Tekutý samet, který přirozeně myje pokožku a je obohacen o vibrační esence, jež podporují bohulibé hledání vlastní vyrovnanosti, sebevědomí a důvěry v svět kolem nás.

Objem: 250 ml

Řada Pura Armonia šíří okouzlující a příjemnou vůni. Syté aroma s citronovými a ovocnými prvky s květinovým nádechem a pižmovým venkovským akcentem jako by zpívalo: „Ty jsi harmonie.“ Bachovy květy obsažené v tomto parfému jsou: borovice lesní pro sebepřijetí; bílá lesní réva pro spojení se zemí a duchovnem; sporýš lékařský pro klid a bystrost; planá šípková růže pro nadšení a motivující sílu; zimolez kozí list pro posílení zájmu o přítomnost; dub letní pro vyvážené využívání vlastní energie; plané jablko pro probuzení sebelásky.

V tomto elixíru se síla Bachových květů snoubí s vibrací důležitého archetypu: labutě, energie třetího království přírody, která vyjadřuje čistotu, pravdu a spojení s božstvím. Použití této energetické vzpruhy dodává sebevědomí a sebedůvěru potřebnou k dennímu zvýraznění vlastní elegance a krásy a umožňuje dosažení hlubokého pocitu míru důležitého na osobní duchovní cestě.

Všechny produkty Natur Milano mají Bio certifikaci.