Natur Milano - Gioia Autentica - tělový krém
You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Telefon: +420 702 830 774

Natur Milano - Gioia Autentica - tělový krém

  • Značka: Natur Milano
  • Kód výrobku: 0644
  • Dostupnost: Skladem

639 Kč Cena bez DPH: 528 Kč

Jemná emulze z přírodních přísad, kterými jsou máslo Karité, jojobový olej a biologický sezamový olej, který navozuje pocit ochrany a sametově hebké pokožky. Přírodní výtažky v tomto krému pokožku hluboce hydratují a chrání ji před vnějšími nepříznivými vlivy jako drahocenný prvek pro sladkou a jemnou krásu a každodenní pohodu. Krém je také obohacen o esence, které svými vibračními vlastnostmi umožňují dát se na skutečnou cestu do středu vlastní bytosti a s láskou a plně prožívat každý aspekt života.

Objem: 250 ml.

Řada Gioia Autentica šíří svěží a křišťálovou vůni. Intenzivní, živá a svěží vůně v sobě nese citrusové a venkovské tóny, aromatické a květinové tóny a dřevitý základ a s rozjasňující jemností ze srdce vyzývá: „Vyjádři, co vyzařuješ.“ Bachovy květové esencey obsažené v tomto parfému jsou:hlodaš evropský pro sílu duše a vnitřní mír; zeměžluč pro posílení sebeúcty a loajality; modřín opadavý pro uvědomění a zhodnocení vlastních schopností; kaštan bílý jako symbol fyzické přítomnosti a duševního klidu; oliva pro duševní a tělesnou sílu; hořčice polní pro vnitřní rovnováhu a naději pro budoucnost; habr obecný pro energii a radost.

V tomto elixíru je síla Bachových květů vyladěna na frekvenci důležitého archetypu: delfína, energii třetího království přírody, která symbolizuje vysokou inteligenci, citlivost a vnímavost; jeho energie nás navrací přímo do srdce k nepodmíněné lásce. Použití těchto energetických vůní šíří lásku k životu a pomáhá vyjádřit s úsměvem a elánem schopnost souznění se sebou samým i s ostatními, s přírodou a s vyššími dimenzem.

Všechny produkty Natur Miláno mají Bio certifikaci.