Natur Milano - Adorami
You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Telefon: +420 702 830 774

Natur Milano - Adorami


1 390 Kč Cena bez DPH: 1 149 Kč

Dostupné možnosti


Skleněná kulatá lahvička, ve které parfém zkrášlují jemně plující zlaté vločky vyzařující světlo a drahocennost.

Adorami je jedinečná parfémová voda, která kombinuje vibrační esence s vůní čistoty. Díky Bachovým květům a himalájským esencím aktivuje emoce a umožňuje každé ženě uvolnit smyslnost a vášeň, která vyprovokuje tělesnou chemii tak, aby se řídila touhou, dávala a přijímala lásku.

Krásu tohoto výrobku ještě umocňuje elegantní krabička navržená tak, aby ženám nabídla jedinečnou zkušenost krásy a pohody.

Řada Adorami šíří opojnou, vzrušující vůni, která v sobě nese orientální, květinové a dřevité tóny spolu s tóny ambry. Vůně vyzařuje světlo a drahocennost, jako by říkala: „Nech se ovládnout vášní.“ Je to esence, jejíž vibrační vlastnosti dokážou rozbouřit smyslnost a vášeň a vyprovokovat tělesnou chemii tak, abychom se řídili touhou a překonávali překážky.

V Adorami jsou tyto květinové výtažky: zlato (aljašské esence) pro dynamiku, silnou vůli a intuitivní a kreativní schopnosti; réva vinná (Bachovy květové esence) pro trpělivost, toleranci a otevřenost v roli vůdce; sveřep větevnatý (Bachovy květové esence) pro jasné porozumění cestě a cílům ostatních; „nohama na zemi“ (himalájské esence) pro posílení sexuální a životní energie; bohyně (himalájské esence) pro intenzivnější vnitřní pocit božství a navození krásy a půvabu; šampaňské (himalájské esence) jako lehké a radostné esence oslavující lásku; sexuální harmonie (esence „pouštní alchymie“) pro vyváženou sexuální energii.

Všechny produkty Natur Milano mají Bio certifikaci.

 

Složení:

Alcohol denat, Parfum, Aqua, Alcohol, Linalool, Limonene, Hexyl cinnamal, Benzyl salicylate, Geraniol, Alpha-isomethyl ionone, Gold, Citral, Benzyl alcohol, Benzyl benzoate.

Vitis vinifera extract (Réva vinná), Bromus ramosus extract (Sveřep větevnatý), Leycestra formosa extract (Leycestérie krásná), Calanthe tricarinata extract, Bauhinia purpurea extract, Rosa webbiana extract, Ahbizia saman extract, Sorbaria tormentosa extract, Krameria parvifolia extract, Cucurbita foetidissima extract, Lamium amplexicaule extract (Hluchavka objímavá).