MOR Boutique

Značka MOR Boutique byla založena v roce 2001. Od té doby je na špici ve vývoji produktů pro koupel, tělo i lifestyle. Jedinečné produktové řady jsou obdivované pro svoji kvalitu i nádherný design. Každá kolekce je inspirovaná příběhy starodávných civilizací a dávných věků, cestováním a uměním. Každá kolekce tak vyzařuje svůj unikátní příběh, zachycený moment v čase.  

Filosofie značky MOR je poskytovat unikátní inspirace pro všechny smysly. Každý obyčejný den se může proměnit v nádherný rituál. 

Řadit podle:
Show:
Zobrazit::
 • MOR Boutique Balzám na rty - Černý rybíz
  Bez daně: 181Kč 219Kč
  Luxusní elegantní balzám na rty s osvěžující vůní černého rybízu chrání vaše rty a propůjčuje jim zdravý vzhled a přirozený lesk. Jojobový, papájový, šípkový a kokosový olej v kombinaci se včelým voskem, kakaovým máslem a vitamínem E zanechává vaše rty sametově hebké a pružné. Klíčov..
 • MOR Boutique Balzám na rty - Květy liči
  Bez daně: 181Kč 219Kč
  Luxusní elegantní balzám na rty s osvěžující vůní exotických květů Liči chrání vaše rty a propůjčuje jim zdravý vzhled a přirozený lesk. Jojobový, papájový, šípkový a kokosový olej v kombinaci se včelým voskem, kakaovým máslem a vitamínem E zanechává vaše rty sametově hebké a pružné. ..
 • MOR Boutique Balzám na rty - Mučenka
  Bez daně: 181Kč 219Kč
  Luxusní elegantní balzám na rty s osvěžující vůní exotických květů Mučenky chrání vaše rty a propůjčuje jim zdravý vzhled a přirozený lesk. Jojobový, papájový, šípkový a kokosový olej v kombinaci se včelým voskem, kakaovým máslem a vitamínem E zanechává vaše rty sametově hebké a pružné...
 • MOR Boutique Krém na ruce - Červený pomeranč
  Bez daně: 421Kč 510Kč
  Jedinečný krém na ruce se šťavnatou letní vůní červeného pomeranče. Obohacený o extrakt z liči, jojobový olej a antioxidační bílý čaj s plody acai jež zanechá vaše ruce perfektně hebké a hydratované. Klíčové vlastnosti: obohacený o hydratační pomerančový olej a aloe vera  obsahuje..
 • MOR Boutique Krém na ruce - Kandovaná vanilka
  Bez daně: 421Kč 510Kč
  Jedinečný krém na ruce s omamnou vůní kandované vanilky. Obohacený o extrakt z liči, jojobový olej a antioxidační bílý čaj s plody acai jež zanechá vaše ruce perfektně hebké a hydratované. Klíčové vlastnosti: obohacený o hydratační pomerančový olej a aloe vera  obsahuje olivo..
 • MOR Boutique Krém na ruce - Květy liči
  Bez daně: 421Kč 510Kč
  Jedinečný krém na ruce s exotickou vůní liči. Obohacený o extrakt z liči, jojobový olej a antioxidační bílý čaj s plody acai jež zanechá vaše ruce perfektně hebké a hydratované. Klíčové vlastnosti: obohacený o hydratační pomerančový olej a aloe vera  obsahuje olivový extrakt,..
 • MOR Boutique Krém na ruce - Sněhobílá gardénie
  Bez daně: 421Kč 510Kč
  Jedinečný krém na ruce s luxusní vůní sněhobílé gardénie. Obohacený o extrakt z liči, jojobový olej a antioxidační bílý čaj s plody acai jež zanechá vaše ruce perfektně hebké a hydratované. Klíčové vlastnosti: obohacený o hydratační pomerančový olej a aloe vera  obsahuje oliv..
 • MOR Boutique Mléko na tělo a ruce - Červený pomeranč
  Bez daně: 545Kč 659Kč
  Luxusní mléko na tělo a ruce se šťavnatou vůní pomeranče, jež dodá vaší pokožce hydrataci po celý den a jedinečný pocit luxusu. Klíčové vlastnosti:  mléko obohacené o pomerančový olej, který jemně čistí a zjemňuje pokožku obsahuje olivový extrakt, který má silné anti - aging vla..
 • MOR Boutique Mléko na tělo a ruce - Kandovaná vanilka
  Bez daně: 545Kč 659Kč
  Luxusní mléko na tělo a ruce s okouzlující sladkou vůní kandované vanilky, jež dodá vaší pokožce hydrataci po celý den a jedinečný pocit luxusu. Klíčové vlastnosti:  mléko obohacené o pomerančový olej, který jemně čistí a zjemňuje pokožku obsahuje olivový extrakt, který má silné..
 • MOR Boutique Mléko na tělo a ruce - Květy liči
  Bez daně: 545Kč 659Kč
  Luxusní mléko na tělo a ruce s exotickou vůní květů liči dodá vaší pokožce potřebnou hydrataci. Klíčové vlastnosti:  mléko obohacené o pomerančový olej, který jemně čistí a zjemňuje pokožku obsahuje olivový extrakt, který má silné anti - aging vlastnosti kakaové máslo a makada..
 • MOR Boutique Mléko na tělo a ruce - Sněhobílá gardénie
  Bez daně: 545Kč 659Kč
  Luxusní mléko na tělo a ruce s opojnou květinovou vůní gardénie dodá vaší pokožce potřebnou péči. Klíčové vlastnosti:  mléko obohacené o pomerančový olej, který jemně čistí a zjemňuje pokožku obsahuje olivový extrakt, který má silné anti - aging vlastnosti kakaové máslo a maka..
 • MOR Boutique Mycí gel na tělo a ruce - Kandovaná vanilka
  Bez daně: 482Kč 583Kč
  Luxusní mycí gel na tělo a ruce s okouzlující sladkou vůní kandované vanilky. Klíčové vlastnosti: obsahuje Alove Vera, který zjemňuje a hydratuje pokožku mýdlo je obohacené o vitamín E, který pokožku zvláčňuje mýdlo lze doplnit produkty stejné vůně (tělovým mlékem a krémem na ruce) ..