hygyienicky krem na nohy pro sportovce a pri poceni margaret dabbs london
You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Telefon: +420 702 830 774

Margaret Dabbs - Foot Care - Hygiene Foot Creme - Luxusní hygienický krém na nohy


690 Kč Cena bez DPH: 570 Kč

Dostupné možnosti


Balzám vazelinové struktury, který se ovšem velmi rychle vstřebává díky ojedinělé frakci emu oleje. Po aplikaci je pokožka nohou sametově jemná a nemastná. Eliminuje pocení pokožky nohou a působí antisepticky. 

Balení 100 g

Doporučení a efekt

Pomáhá zmírnit a léčit příznaky mykózy nohou a pocity svědění. Velmi příznivě působí na praskliny pokožky  a zbarvené nehty. Obsahuje anti-mikotické, antibakteriální a protizánětlivé složky z přírodních ingrediencí. Je perfektní prevencí pro nohy, které často sportují nebo pro nohy, které jsou vystaveny nutnosti být dlouhé hodiny v uzavřené obuvi – a to ať už ze společenských nebo pracovně bezpečnostních důvodů. Balzám zmírňuje pocení i zápach a chrání pokožku nohy proti všem typům zánětu.

Vhodné pro

  • všechny typy pleti včetně citlivé pokožky
  • těhotné i kojící maminky
  • diabetiky

Použití

Balení obsahuje praktickou plastovou špachtli, která umožňuje ještě vyšší stupeň hygienického použití. Pomocí této špachtle vyjměte malé množství balzámu a zahřejte ho ve svých rukách. Po té naneste  na nohy od kotníků dolů a to včetně nehtů. V případě indikace pomocné léčby a zmírnění infekčních příznaků používejte 1-2x denně minimálně po dobu 14 dnů. Při indikaci prevence používejte minimálně 1-2x týdně a dále dle potřeby.

Ingredience

Emu Oil; Olej z čajovníku; kyselina Salicylová; kyselina benzoová

Složení

Petrolatum, Cetearyl Alcohol , Paraffinum Liquidum, Polysorbate 60, Dromiceius (Emu) Oil, Salicylic Acid, Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Leaf Oil, Benzoic Acid  

Pro maximální výsledek můžete kombinovat

Foot Hygiene Cream aplikujte v návaznosti na:

  • Exfoliating Foot Mousse
  • Hydrating Foot Soak
  • Professional Foot File