Maison Martin Margiela - (untitled) - EdP
You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Telefon: +420 702 830 774

Maison Martin Margiela - (untitled) - EdP


2 690 Kč Cena bez DPH: 2 223 Kč

Parfém Untitled je první vůní značky Maison Martin Margiela.

Byla uvedena na trh po třech letech svého vývoje. Jménem "Untitled" ("beze jméne, bez titulku") perfektně zapadá do přístupu značky bez značky a bez tváře. Celkově minimalistický design parfému jen podporuje pocit a první dojem, že je vůně unisex. Je zajímavé vyzdvihout, že flakón byl vytvářen sve spolupráci s Fabienem Baronem, který byl inspirován a ovlivněn tradičními skleněnými lahvemi s uzávěrem, které se vyráběli v 19. století. Na hrdle flakónu je ručně omotané bavlněné vlákno, které se podobá čtyřem známým stehům na šatech z kolekcí Martina Margiela.

"Chtěli jsme přirozenou zelenou vůni, která je potěšením pro každý den. Untitled je vůně beze jména, vůně, která se nehodí jen pro nějakou konkrétní náladu nebo příležitost. Měla by zůstat volná, bez jakýchkoli interpretací. Ať si každý najde svůj vlastní obraz a inspiraci." Martin Margiela

Untitled je parfém, který znamená nový přístup bez kompromisů. Vizionářský, moderní, bez klasických hodnot a respektu k tradici.

Parfumerářka Daniela Andrier vytvořila pafrém, který má ve svém středu ohromující svěžest a zároveň je trochu ostrý a nestabilní. Hned se probouzí jemnějsí subtilnější tóny květin a lesních tónů, které Daniela kombinovala spolu s galbanum. Měla před sebou vonnou kompozici květin a jejich vůni po dešti. Základ parfému v sobě nese moderní pojetí. Hořký jasmín v otevřeném kontrastu s mošusem a cedrové dřevo, které s sebou přináší teplé tóny.

Hlava: esence z galbanum, buxus, hořký pomeranč absolute 
Srdce: lentic, jasmín, galbanum
Tělo: mošus, cedrové dřevo, kadidlo