Maison Martin Margiela

 

Muž jako stín: Martin Margiela. Již 20 let ho nikdo neviděl, jeho modelové a modelky chodí po molu maskovaní nebo mají oči schované pod tmavou páskou. Neexistují současné fotky designéra, které by byly zveřejněny v médiích.

Jeho módní značka byla založena v roce 1988 v Paříži jako Maison Martin Margiela. Logo tvoří bílý poklad a čísla. Jedno je vždy zakroužkované a znázorňuje vždy číslo kolekce. Tento muž a jeho značka jsou jednou z posledních záhad současnosti.   

Ačkoli nikdo neví, jak Martin Margiela vypadá, tak víme alespoň to, jak tato mysteriózní osoba může vonět.

Infragranti hrdě představuje svět parfémů záhadného muže jménem Martin Margiela.

 

Řadit podle:
Show:
Zobrazit::
 • Maison Martin Margiela - (Untitled) - EdP
  Bez daně: 1 364Kč 1 650Kč
  První vůně značky Maison Martin Margiela byla uvedena na trh po třech letech svého vývoje. Jménem "Untitled" ("beze jméne, bez titulku") perfektně zapadá do přístupu značky bez značky a bez tváře. Celkově minimalistický design parfému jen podporuje pocit a první dojem, že je vůně unisex. J..
 • Maison Martin Margiela - REPLICA FILTER - Blur-EdT
  Bez daně: 1 364Kč 1 650Kč
  Popis produktu připravujeme. ..
 • Maison Martin Margiela - REPLICA FILTER - Glow - EdT
  Bez daně: 1 364Kč 1 650Kč
  Popis produktu připravujeme. ..
 • Maison Martin Margiela - REPLICA FRAGRANCES - Across Sands - EdP
  Bez daně: 2 769Kč 3 350Kč
  Pojďme společně podniknout dlouhou cestu. Pojďme se projít po Hedvábné stezce, té nejstarší spojnici dávného obchodu. Dokonce i dnes, když vybledla její sláva, stále přitahuje cestovatele, obchodníky a příběhy z celého světa. V noci sedí poutníci kolem ohně a dělí se o svůj chléb. Vyprávěj..
 • Maison Martin Margiela - Replica Fragrances - At the Barber`s - EdT
  Bez daně: 1 777Kč 2 150Kč
  Ponořte se do atmosféry klasického holičství v Madridu... Posaďte se a zhluboka si přivoňte. Nasajte do sebe všechny vůně mýdla na holení a kůže, které vás obklopují. Zatímco si jen tak povídáte s holičem, relaxujete, je o vás postaráno a vy se cítíte jako nový člověk... ...tak takhle něj..
 • Maison Martin Margiela - Replica Fragrances - Beach Walk - EdT
  Bez daně: 1 694Kč 2 050Kč
  Beach Walk, to je procházka podle oceánu. Nohy se Vám boří do písku. Vlny omývají Vaši kůži. Slunce kleslo až na obzor, ozařuje pláž zlatým světlem. Krásné vzpomínky na letní den. Beach Walk je vůně svěží a lehká jako mořská pěna, plná bergamotu, citrónu a růžového pepře. Zářivý a smyslný Ylang Y..
 • Maison Martin Margiela - Replica Fragrances - By the Fireplace - EdP
  Bez daně: 2 058Kč 2 490Kč
  By the Fireplace vypráví příběh, kdy se dobře žilo a svoboda byla jakoby více přítomná. Jsme v roce 1971 ve světoznámém lyžařském středisku Chamonix. Teplá a útulná atmosféra místa, kde hoří krb a k tomu kontrast zamrzlých oken, pokrytých ledovými obrazy. Vůně teplého kouře, která se line ..
 • Maison Martin Margiela - REPLICA FRAGRANCES - Dancing on the Moon - EdP
  Bez daně: 2 769Kč 3 350Kč
  Představte si následující scénář: osamělá tanečnice, oblečená v bílé róbě, elegantně tančí na odvrácené straně měsíce. Její překrásné hbité pohyby rozehrávají stíny, které vrhá na povrch Měsíce. V její ruce je pugét z bílých květů, který se nebesky třpytí měsíčním prachem.  Pa..
 • Maison Martin Margiela - Replica Fragrances - Flower Market - EdT
  Bez daně: 1 707Kč 2 065Kč
  Čerstvě nařezané květiny, ranní rosou smáčené okvětní lístky, džbery a vázy s vodou...mnohavrstevná květinová kompozice. Maison Martin Margiela vytvořil delikátní parfém květinového trhu. Parfém se otevírá zelenou svěžestí čerstvě uříznutého stonku a také se smyslností květinového akordu. Transpa..
 • Maison Martin Margiela - REPLICA FRAGRANCES - Flying - EdP
  Bez daně: 2 769Kč 3 350Kč
  My všichni sníme o létání. Jsme si vědomi, že pro většinu z nás je to za hranicí naší fyzické reality....to nás ale nezastaví, abychom zůstali snít. Touha překonat gravitaci, uniknout a zažít volnost, je v každém z nás. Toto je parfém, který znovu vytváří pocit radostné bezstarostnosti a rozruš..
 • Maison Martin Margiela - Replica Fragrances - Funfair Evening - EdT
  Bez daně: 1 707Kč 2 065Kč
  V teplém nočním vzduchu se nese smích a hravé melodie. Tma je rozbíjena záblesky barevných neonů. Všude kralují explodující zářivé barvy. Vzduch je prosycen vůní bonbónů. S prvním nádechem parfému Funfair Evening prostě musíte myslet na pouť... Parfém se otevírá tóny jablka a anýzu. Ty se mí..
 • Maison Martin Margiela - Replica Fragrances - Jazzclub - EdT
  Bez daně: 2 281Kč 2 760Kč
  Tajný jazz klub v Brooklynu. Tradice. Jen pro vybrané ženy a muže, kteří dostali adresu od "dalšího kámoše"... Parfém Jazzklub je taková etuda na klasické vůně. Navodí pocit, jako byste byli v klubu, který je vybaven nábytkem v barvě sépie s hlubokými útulnými sedačkami a barovými stoli..