Margaret Dabbs - Dárkový set Louskáček pro kompletní péči o nehty
You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Telefon: +420 702 830 774

Margaret Dabbs - Dárkový set Louskáček pro kompletní péči o nehty


990 Kč Cena bez DPH: 818 Kč

Vše v jednom, co potřebujete k péči o zdravé a vitální nehty. Krásné originální anglické vánoční balení. 

 

Dárková sada obsahuje:

Výživné sérum na nehty a nehtovou kůžičku

Unikátní skleněný pilník

Leštičku pro zdravé a vitální nehty

 

Výživné sérum na nethy a nehtovou kůžičku

Tato unikátní formule s emu olejem a tea tree olejem vyživuje nehty a nehtovou kůžičku a chrání nehty před případnou infekcí. Díky praktické pumpičce je jednoduchá aplikace. Balení je ideální do kabelky. Tak můžete mít výživu pro vaše ruce stále při sobě.

Nourishing Nail and Cuticle Serum je jako koncentrovaný opravář nehtů. Již za tři dny používání dosáhnete viditelných výsledků. Sérum posiluje, chrání a zvlhčuje nehty a kůžičku proti častým drobným zatržením a následným infekcím.

Objem: 15 ml

Skleněný pilník na nehty

Tento pilník na nehty je vyroben z prvotřídních skleněných krystalů. Je tenký, hygienický, lehce se používá a správně pečuje o vaše nehty, které jsou díky němu jemnější a lépe ošetřené. Nehty jsou posilněné a elegantně tvarované. Díky vysoce kvalitním abrasivním krystalům jsou nehty chráněny před zatržením nebo jiným poškozením, které je způsobeno nevhodným pilováním.  

Délka: 20 cm

Leštička na nehty

Specialita této leštičky na nehty je unikátní technologie krystalů, vyvinutá Margaret Dabbs. Vysoce kvalitní kousky krystalů po celou dobu práce rotují po povrchu této leštičky. Čím rychleji se abrazivní krystaly hýbou, tím více vaše nehty září.

Leštičku na nehty Super Shiner Buffer je velmi jednoduché použít. Podporuje zdravý růst nehtů, zajišťuje hladší nehty na rukách i nohách a poskytuje jim velmi elegantní finiš.

Velikost: 18 cm