Deborah Lippmann - Vánoční sada pro dokonalou domácí manikúru
You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Telefon: +420 702 830 774

Deborah Lippmann - Vánoční sada pro dokonalou domácí manikúru - s krémem na ruce jako s dárkem


1 920 Kč Cena bez DPH: 1 587 Kč

Vánoční sada pro dokonalou domácí manikúru - s lakem Hard Rock jako dárkem

Dopřejte si luxusní domácí manikúru, nyní v exkluzivní akci a s dárkem zdarma.

Cuticule Lab - sadu na péči o nehtovou kůžičku a Marshmallow - legendární peeling na ruce a nehtovou kůžičku, můžete mít nyní za zvýhodněnou cenu a s dárkem zdarma. Vybrat si můžete dvě varianty:

 

Cuticle Lab od Deborah Lippmann

Nejúžasnější sada pro domácí péči o nehtové okolí. 

Čtyřdílná sada, se kterou dosáhnete profesionálních výsledků při domácí manikúře. Pečujte o své nehty těmito mocnými pomocníky, už při prvním použití uvidíte skvělé výsledky.

Sada Cuticule Lab obsahuje:

1. Cuticle Remover 8ml  - produkt, který používají profesionální manikérky na celém světě. Exfolijuje a jemně rozmělňuje zrohovatělou kůži nehtového okolí. Umožní šetrné odstranění bez následných poranění a tvorby záděr.

2. Cuticle Oil 8 ml - výživný olej, který okamžitě hydratuje opečovanou kůži

3. The Cure - kultovní produkt od Debory Lippmann. Absolutně výživný elixír lehké krémové textury, ihned regeneruje, vyživuje a hojí suchá místa nehtového okolí. Díky praktickému balení se rychle stane součástí každé dámské kabelky.

4. The Pusher - tzv. raspatorium, je nástroj profesionální kvality, kterým v kombinaci s Cuticle Remover jemně a bez poškození odstraníte přebytečnou pokožku kolem nehtů. 

 

Marshmallow - kultovní produkt od Deborah Lippmann

Unikátní našlehaný peeling Marshmallow na ruce a nehtovou kůžičku kombinuje AHA a BHA ovocné kyseliny a Perlit, přírodní vulkanickou substanci. Jemně odstraňuje odumřelé buňky, čistí póry a odhaluje projasněnou pokožku. Chladivé a zjemňující vlastnosti kořene Proskurníku lékařského (Marshmallow) podporují zklidněné podrážděné pokožky. Glycerin a kokosový olej se starají o hloubkovou hydrataci. Ruce a nehtové kůžičky se cítí jemnější, vyživené a mladě vypadající. Užijte si také nádhernou vůni Marshmellow.

Používejte jednou nebo dvakrát týdně.

Objem: 57 g

 

Rich Girl hydratační krém na ruce

Deborah Lippmann Rich Girl hydratační krém na ruce zvláčňuje strukturu pokožky a zároveň ji ochraňuje před poškozením nadměrným opalováním a volnými radikály. Složení krému obsahuje výživné máslo karité a avokádový olej a ihned se vstřebává. Extrakt z algae zjemňuje vzhled hřbetů rukou.

Objem: 85 g