Linda Meredith - Luxusní dárková sada pro zralou pleť
You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Telefon: +420 702 830 774

Linda Meredith - Luxusní dárková sada pro zralou pleť

  • Kód výrobku: 0667
  • Dostupnost: Produkt již není v nabídce

3 990 Kč Cena bez DPH: 3 298 Kč

Úžasné produkty v nádherném balení - to je tato velkorysá dárková sada pro péči o zralou pleť.

Sada obsahuje Luxusní zvláčňující krém Net-45 a unikátní oční gel. 

 

BOHATÝ A LUXUSNÍ ZVLÁČNUJÍCÍ KRÉM PRO VELMI SUCHOU PLEŤ

Když stárneme, naše tělesné pochody se postupně zpomalují a pleť začíná vykazovat viditelné známky těchto procesů, které se projevují jako drobná poškození, vrásky, linky, otoky či ztráta elasticity. Produkty Linda Meredith pomáhají obnovovat rovnováhu pleti. Net-45 je právě takovým produktem a je vhodný pro zralou nebo velmi suchou pleť. 

Beta Glucan, vitamín A a B5 vyživí Vaši pleť a zanechávají ji omlazenou, osvěženou a v nové rovnováze. Citrusové oleje z limetky a pomeranče pomáhají pleť prosvětlit a redukovat pigmentace. Net.45 je také výborným pomocníkem při řešení pigmentace na rukách či v dekoltu. O správnou hydrataci se postará mandlový, heřmánkový a avokádový olej. 

Net-45 může být použitý také jednou týdně jako maska. 

Objem: 50 ml

SUPERJEMNÝ GEL PRO REDUKCI OTOKŮ OČÍ, ČERNÝCH KRUHŮ A JEMNÝCH LINEK OČNÍHO OKOLÍ

Kompletně přeformulovaný Oční gel od Lindy Meredith je doslova nabitý aktivními látkami. Tento oční gel je naprosto jedinečný, na trhu není jiný přípravek s takovým množstvím účinných látek. Možná i vy máte zkušenost, že oční gely způsobují během spánku na Vašem citlivém očním okolí otoky. Je to doba, kdy oči nemají pohyb, který by podporoval vstřebávání těžších očních krémů.  Oční gel od Lindy Meredith je ve formě absolutně lehké konzistence, pleť ho ihned vstřebává, takže ho lze aplikovat nejen pod oko, ale i na víčko a celé oční okolí. Jak již bylo uvedeno výše, tento oční gel obsahuje vysoké množství pečlivě vybraných aktivních látek, proto je v jeden okamžik schopen řešit všechny tři zmíněné nejvýznamnější symptomy najednou. 

Objem: 30 ml