Linda Meredith - Oxygen mask - Aktivní zpevňující maska na obličej
You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Telefon: +420 702 830 774

Linda Meredith - Oxygen mask - Aktivní zpevňující maska na obličej

  • Značka: Linda Meredith
  • Kód výrobku: 0538
  • Dostupnost: doba dodání do 1-5 dní

3 850 Kč Cena bez DPH: 3 182 Kč

AKTIVNÍ ZPEVŇUJÍCÍ MASKA, BOHATÁ NA VITAMÍNY

Tento profesionální produkt je teď možné vychutnat si v domácí péči. Na bavlněný základ je naneseno Oxygen Serum - Kyslíkové sérum. Přiložením na obličej pleť snadno absorbuje maximální množství účinných látek. LM Oxygen Mask - Kyslíková maska obsahuje kyselinu hyaluronovou a Beta-Glucan. Tyto složky viditělně zpevňují pleť. Dodatečné vitamíny také pronikají hlouběji do pleti, tím je dosahováno lepších výsledků. Zelený čaj a vitamín B pleť projasňují. LM Oxygen Mask - Kyslíková maska může být používána jedenkrát za týden jako intenzivní péče nebo příležitostně pro skvělý "look" před významnými příležitostmi. 

DOPORUČENÍ

Skvělý produkt pro všechny cestovatele. 

Maska může být používána jedenkrát za týden jako intenzivní péče nebo příležitostně pro skvělý "look" před významnými příležitostmi. 

Pro redukci jemných vrásek nebo při aplikaci na zralou pleť aplikujte na pleť nejprve V-Tox. Dosáhnete tak skvělých výsledků. 

Poté, co maska zaschne a vy ji odstraníte, můžete použít zbylé sérum ze sáčku a opět ho aplikovat na obličej včetně očního okolí. 

Oxygen Serum - Kyslíkové sérum nechává na pleti jemný závoj přirozeného vzhledu. Ten stejný efekt docílíte používáním LM2.


Obsah: 3 sáčky s maskou.