You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Linda Meredith - Jarní očista pleti - Hydrating Gel + Cream Clenser jako dárek


1 220 Kč Cena bez DPH: 1 008 Kč

Akce platí do 31.5. nebo do vyprodání této limitované nabídky. 

Jedindečná nabídka na dokonalou sadu pro čištění pleti. Při nákupu Hydrating gelu 50ml obdržíte Cream Cleanser 50 ml jako dárek.

Linda Meredith - Hydrating Gel - Hydratační a hluboce čistící gel

KLÍČOVÝ PRODUKT PRO HLOUBKOVÉ ČIŠTĚNÍ A HYDRATACI PLETI.

Na trhu existuje mnoho produktů pro čištění, ale žádný z nich se nezaměřuje na redukci jemných linek a vrásek. Tento Hydrating Gel - Hydratační gel má unikátní osvěžující konzistenci s neméně unikátními vlastnostmi. Tento gel hydratuje pleť v jejich hlubokých vrstvách a zanechává pleť vyhlazenou a pevnější. 

Obsahuje extrakt z Algae, Borneol, bílou kopřivu a citrusové oleje. Tyto složky odstraňují znečištění, zpevňují a čistí pleť. Zanechávají ji tonizovanou a zářící. 

Hydratační gel lze používat dvakrát až třikrát týdně. 

 

DOPORUČENÍ

Hydratace je klíčem ke všem problémům pleti. Tento Hydratační gel poskytuje pleti okamžitou hydrataci.

Aplikujte silnější vrstvu na obličej a krk, vyhněte se očnímu okolí. Pokud se gel rychle vstřebá, aplikujte druhou či dokonce třetí vrstvu. Nechte působit nejméně dvacet minut a pak opláchněte teplou vodou. 

Hydratační gel lze používat dvakrát až třikrát týdně. Okamžitě zesvětluje tmavá místa díky obsahu citrusových olejů a také ihned vyhlazuje jemné linky a vrásky. 


Objem: 50ml

 

Linda Meredith - Cream Cleanser - Krémový odličovač

VYTVOŘENÝ PRO RELAXACI A ZJEMNĚNÍ UNAVENÉ PLETI.

Krémové odličovače jsou většinou vytvořeny pro odlíčení make-upu a zvláště pro ty, kteří neradi používají při odlíčení vodu. Krémový odličovač od Lindy Meredith je specifický tím, že je rozpustný ve vodě, takže může být odstraněn buď pouze bavlněným tampónkem nebo teplou vodou. Tento krémový odličovač je vlastně luxusní krém, plný esenciálních olejů a extrakty z avokáda, kokosu a okurky. Vyživuje a zklidňuje pleť, odstraňuje nečistoty. Tak jako Gelový odličovač, je vhodný pro ranní i večerní čištění. Může být použit na oční okolí. 

DOPORUČENÍ

Luxusní krém, který odstraňuje make-up i SPF produkty. 

Obsahuje ovocné oleje pro relaxaci a lepší čištění.

Je dostatečně jemný, aby mohl být použitý jako odličovač očí. 

Může být z pleti odstraněn jak tampónkem, tak teplou vodou. 

Po čištění pleti aplikujte Hydrating mist - Hydratační mlhu. 

Dvojité čištění - tzv. "Double cleanse" - na noc odličte pleť nejprve tímto Krémovým odličovačem, následně použijte Gelový odličovač. Následná péče tak bude moci proniknout do hlubších vrstev pleti.