Linda Meredith - Collagen - Kolagen na obličej
You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Telefon: +420 702 830 774

Linda Meredith - Collagen - Kolagen na obličej


2 650 Kč Cena bez DPH: 2 190 Kč

Dostupné možnosti

V balení 5 ml je možné objednat maximálně 1 kus

LEHKÝ GEL PRO PODPORU PLETI A JEJÍCH VLASTNOSTÍ 

Kolagen je jedna z nejdůležitějších složek při péči o pleť. Kolem dvacátého pátého roku života zpomalují v našem těle procesy, které obnovují hladinu kolagenu. Kolagenová péče je tedy klíčová při výživě pleti. Redukuje vrásky a známky stárnutí pleti. Collagen od Lindy Meredith je ve formě lehkého nelepivého gelu, který se ihned vstřebává a je tak ideální pro použití pod jakýkoli zvláčňující přípravek. Obsahuje kyselinu hyaluronovou, která je spolu s kolagenem a elastinem hlavními stavebními prvky mladé pokožky. Tento LM Collagen také obsahuje extrakt z přesličky, která posiluje tkáňové struktury. 

DOPORUČENÍ

LM Collagen používejte ráno a večer jako podklad pod Vámi preferovaný zvláčňující přípravek. Lze také použít na oblast kolem očí. Pokud používáte LM Eye Gel - Oční gel, použijte Collagen po aplikaci tohoto přípravku. 

Není třeba nechat Collagen zaschnout, než použijete další pečující vrstvu. Pokud použijete Hydrating Mist - Hydratační mlhu, je skvělé, když na takto oživenou pleť nanesete Collagen. 

Jako kombinaci zkuste například Collagen a Net-45 nebo LM2.  Nebo použijte LM Mask - Masku, přimíchejte trochu kolagenu a nechte působit. Pak opláchněte teplou vodou. 

Nepoužívejte na pleť se sklonem k akné a vyhněte se oblastem s drobnými poraněními. 


Objem: 50 ml