Konzultuji s Vámi já, Martina, trenérka pro Českou republiku
You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Telefon: +420 702 830 774

Konzultuji s Vámi já, Martina, trenérka pro Českou republiku

 

 

S kosmetikou obecně pracuji jako řada žen snad celý život. Je to taková ta holčičí záležitost a přirozenost - cítit se hezká, vypadat hezky.

A než odcházím z domu – je tu finiš, když se podívám do zrcadla sama na sebe a chci si říct: Ano, tak teď můžeš jit.

   

Na profi dráhu jsem se vydala (jak to tak už bývá) náhodou a to před 15 lety. Do té doby však již vznikly mnoholeté zkušeností v práci s lidským tělem a to na půdě západní medicíny – zdravotnictví, instrumentářství na operačním sále neurochirurgické kliniky a resuscitační jednotka.

Později se přidaly desítky seminářů a školení, které navazují na porozumění a prohlubování vědění, jak to s lidským tělem funguje.

Víme, že kosmetiky je plný svět - přetlak na policích obchodů a nespočetná nabídka v e-shopech. Ne vždy se však podaří nakoupit trefně a podpořit tak pleť- k rovnováze, posunu, k řešení a požadovanému výsledku. A toto jsou Vaše slova, která slyším opravdu často.

Vášeň, nadšení a zkoumání jak to celé v tom profi kosmetickém světě funguje jsem měla vždy, velkým posunem a objevem však pro mě bylo setkání s dámou novogeneračního britského kosmetického konceptu - Lindou Meredith. Nejenže je naladěná stejnou filozofií v přístupu k lidskému tělu, ale díky ní se mi podařilo zásadně posunout výsledky v péči o pleť. Můj i Lindin rukopis je jemnost, šetrnost, funkční zapojení ingrediencí a v neposlední řadě prostup do hloubky a výsledek.

Bohatou studnou zkušeností je pro mě pravidelné školení v Londýně ve vlajkovém salonu Lindy Meredith se světovými trenéry a také každodenní zkušenost v práci s klienty v našem salonu. Od Lindy Meredith mám oprávnění školit jako trenér v ČR. Ráda se o své zkušenosti podělím i s Vámi.