Kolagenové aktivační ošetření
You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Telefon: +420 702 830 774

Kolagenové aktivační ošetření

Toto komplexní ošetření kombinuje kyslíkovou terapii ve vazbě s kolagenovou terapií.  Jedná se o intenzivní péči, která startuje ozdravné procesy v pleti.

Kolagen je jedna z nejdůležitějších složek při péči o pleť. Kolem dvacátého pátého roku života zpomalují v našem těle procesy, které obnovují hladinu kolagenu. Kolagenová péče je tedy klíčová při výživě pleti. 

Ošetření doplňuje kyslíková terapie. Kyslík působí v naší pleti jako velmi ozdravující element a jeho vpravování do hlubších vrstev pleti silně podporuje buněčnou regeneraci. Po aplikaci kyslíkové terapie je pleť viditelně prozářená, jemné linky vymizí, vrásky jsou viditelně redukovány. Aby kyslíková terapie skutečně fungovala, vyvinula Linda Meredith sérum, které - ve spojení s kyslíkem - v hlubších vrstvách pokožky pozvolna uvolňuje léčivé složky. 

 

ZDE SI OBJEDNEJTE SVŮJ TERMÍN.

 

 

Benefity ošetření kolagenovou maskou:

- působí ve vrchních vrstvách pokožky, tím zlepšuj její vzhled,

- uklidňuje podrážděnou pokožku,

- snižuje začervenání pleti,

- zjemňuje jemné linky, 

- zvyšuje úroveň hydratace,

- podporuje regeneraci pokožky.

Nejlepších výsledků dosahujeme při aplikaci šesti na sebe navazujících ošetření. Výsledek vydrží po dobu několika následujících měsíců. Ošetření může být podpořeno domácí péči s produktem LM2, který je retailovou alternativou k profesionálnímu séru, které se používá při tomto druhu ošetření. Dále je možné podpořit ošetření produktem Kolagen, který lze přidívat do oblíbených pečujících krémů či masky. 

 

Součástí každého ošetření je:

- diagnostika pleti a momentálních či dlouhodobých potřeb,

- nastavení ošetření tak, abychom vyrovnali aktuální nerovnováhy pleti,

- nastavení správné domácí péče se zaměřením na výsledky.