Keiko Mecheri

Keiko Mecheri, japonská umělkyně a designérka parfémů, žijící v Los Angeles. Její vůně jsou skutečným olfaktorickým zážitkem a odhalujíjejí vášeň pro neobyčejné kompozice desinované jako směsice rozličných kultur. Se svými parfémovanými vodami nás Keiko Mecheri bere na odvážnou a ambiciózní cestudo světa vůní a exotických ingrediencí. Její vůně vyprávějí vzpomínky, někdy jsou metaforami, někdy symboly každodenních momentů či připomínkou cestování do vzdálených zemí. S kompozicemi Keiko Mecheri vždy objevujete něco nového, získáváte novou zkušenost.

You think you could „feel“ it .

 

Řadit podle:
Show:
Zobrazit::
 • Keiko Mecheri - Grenats - EdP
  Bez daně: 3 347Kč 4 050Kč
  Ovocně - květinový parfém Grenats od Keiko Mecheri je ovocně - květinová kompozice s kůrou z granátového jablka, bulharskou růží a anegelikou a dřevitým mošusem. Flakon Flakon z tmavě zabarveného skla vyzařuje téměř mystickou auru a svým speciálně hranatým tvarem působí velmi luxu..
 • Keiko Mecheri - Isles Lointaines - EdP
  Bez daně: 3 388Kč 4 100Kč
  Představte si tropický ostrov kdesi v jižních mořích, tak malý, že nemá jméno. Žádní turisté, žádné telefonní spojení - jen snové pláže, tyrkysové nebe a jen pocit bílých květin v plném květu. Je to opravdu glamour parfém s nádechem dívčího pelu.  Hlavní tóny: Sladké mandle, gardénie, tah..
 • Keiko Mecheri - Loukhoum - Eau Poudrée
  Bez daně: 2 471Kč 2 990Kč
  Loukhoum Eau Poudrée je pravá gurmánská variace na Loukhoum eau de parfum. Jiskřivá květinová svěžest pastelové růže, fialková zelená, narcis - to vše zjemněné vanilkou, kombinované s křišťálovým mošusem. Čarovná pudrová vůně. Hlavní tóny: Bílá růže, kosatec, fialka, narcis, tóny bonbónů, vani..
 • Keiko Mecheri - Loukhoum - EdP
  Bez daně: 2 934Kč 3 550Kč
  Dráždivý, okouzlující a smysný: Loukhoum je světově proslulý a pravděpodobně nejvíc úspěšný parfém od Keiko Mecheri. Opulence paláce Topkapi v Istambulu, kombinovaná s extrémní sladkostí tureckého cukroví Rahat Loukhoum - to byla inspirace pro tuto překrásnou kompozici. Jméno tohoto parfému je od..
 • Keiko Mecheri - Loukhoum - Parfum du Soir - EdP
  Bez daně: 4 091Kč 4 950Kč
  Loukhoum - Parfum du Soir​ - to je směsice chic stylu a sofistikovanosti, s dotekem drzosti, která charakterizuje tento parfém. Pár kapek parfému začne ihned uvolňovat vzácnou růži (rose absolute). Srdce v sobě skrývá jemnost a měkkost díky vanilce a semenům tonky. Hlavní tóny: růže (rose abso..