Jul et Mad

Infragranti hrdě prezentuje klenot v niché parfumerii. Jul et Mad.

Jul et Mad - to je snová love story, zachycená v delikátní francouzské niché parfumerii. Tato úžasná láska ve formě vonné kolekce byla vyvinuta bez jakýchkolli omezení pro slavné "nosy", které se na tvorbě kolekce podílely. Bylo řečeno, že parfuméři mohou následovat své vlastní vize tohoto příběhu a interpretovat je přes vůni.

Lovestory

Noční ulice v Paříži. Žena přechází ulici, slabě osvětlenou pár lucernami. Sem tam se zaleskne její silueta. V ten stejný okamžik se objeví muž. Setkají se. Vzplanou jeden k druhému. Je to moment, kdy se spojí dvě duše...

Objevte s námi každou kapitolu této epické lovestory...

Řadit podle:
Show:
Zobrazit::
 • Jul et Mad - Amour de Palazzo - Extrait de Parfum - extrakt z parfému
  Bez daně: 1 893Kč 2 290Kč
  Parfém vzácný a mystický, příjemně překvapující svojí jedinečnou originalitou a šarmem. Úžasná exploze vůní, odhalující dynamickou a zároveň jemnou a citlivou osobnost. Úvodní kořeněný bouquet oznamuje dominantní vůně kůže a vzácného dřeva.  Je to jako pozvání k objevování interiérů nekone..
 • Jul et Mad - Aqua Sextius - Extrait de Parfum - extrakt z parfému
  Bez daně: 2 471Kč 2 990Kč
  AQUA SEXTIUS je čtvrtý parfém z kouzelné lovestory o Mandalině a Julienovi Blanchard. Oba tvůrci parfémů Jul et Mad - ve světě parfémů známí jako perfektní pár - měli svatbu ve francouzském Aix-en-Provence. Město termálních pramenů nedaleko azurového pobřeží bylo založeno roku 122 let před Kriste..
 • Jul et Mad - Bella Donna - extrakt z parfému
  Bez daně: 3 876Kč 4 690Kč
  Parfém inspirovaný obrazem Leonarda da Vinci  “La Belle Ferronnière”, který je jedním z nejúchvatnějších ženských portrét v historii. Bella Donna zachycuje rozpor v ženských pocitech, které lze číst v jejím pohledu. Na jedné straně rezervovanost a chlad, na druhé straně vášeň a něhu, která bubl..
 • Jul et Mad - Fugit Amor - extrakt z parfému
  Bez daně: 3 876Kč 4 690Kč
  Inspirovaný sochou Rodina, která zobrazuje dechberoucí pohyb dvou milenců. Tento parfém studuje tenzi mezi chladem mramoru a vášní, který křehce znázornila ruka umělce.  Parfém se otevírá mocnými kořeněnými a aromatickými tóny - růžovým pepřem, zázvorem, kardamonem a také citrusovými tóny el..
 • Jul et Mad - Garuda - Love Basic - extrakt z parfému
  Bez daně: 3 876Kč 4 690Kč
  Garuda je mýtická postava - napůl člověk, napůl orel. Na jeho zádech sedí bůh Višnu a svádí svůj boj s ďáblem. V chrámovém komplexu Angkor Wat v Kambodži jsou k vidění fresky, které ho oslavují. Angkor Wat - to je drahokam vklíněný do džungle. Když se večerní paprsky slunce schovávají za obrovské st..
 • Jul et Mad - Mon Seul Désir - extrait z parfému
  Bez daně: 3 876Kč 4 690Kč
  Parfém inspirovaný největším uměleckým dílem z Evropy šestnáctého století The Lady and the Unicorn (Dáma a jednorožec). Jedná se o sérii šesti tapisérií. Mon Seul Desir je utkaný jako elegantní a laskavý příběh kůže, koření, oudového dřeva a exotických květin. Všechny tóny obalují jeden dr..
 • Jul et Mad - Néa - Love Basic - extrakt z parfému
  Bez daně: 3 876Kč 4 690Kč
  Néa bylo jméno legendární budovy, která byla postavena v Makedonii. Byla symbolem a ztělesněním zlatého věku Byzantské říše. S pěti zlatými dómy a zdmi postavenými z jemného mramoru to bylo skutečně mistrovské dílo byzantské architektury a vznešenosti.   Byzantská říše zanikla..
 • Jul et Mad - Nin-Shar - Love Basic - extrakt z parfému
  Bez daně: 3 876Kč 4 690Kč
  Nin-Shar je část sumerské mytologie. Nin znamená žena a Shar znamená zelený. Nin-Shar je pak ve svém významu bohyně rostlin. Také by to mohlo znamenat "z lásky k mé ženě". Vládce glorifikované Byzantské říše, Nebuchadnezzar II, nechal podle pověsti postavit Visuté zahrady královny Semiramis z lás..
 • Jul et Mad - Stilettos on Lex - extrakt z parfému
  Bez daně: 1 893Kč 2 290Kč
  Příjemně vtíravý a podmanivý parfém. Jeho mocná a rafinovaná osobnost okouzluje milence nadčasovou květinovou vůní s dotekem pudru. Nikdo a nic jí nemůže odolat. Nezáleží na tom, zda je den či noc. Tento nositele zahalující parfém  a opravdovým svůdníkem, čistou reflexí krásy a mystické siluety..
 • Jul et Mad - Terrasse a St-Germain - extrakt z parfému
  Bez daně: 1 893Kč 2 290Kč
  Parfém, který je elegantní a sofistikovaný. Kompozice okouzluje svojí komplexností akordu mnoha dřev a mošusu, který si skvěle rozumí s úvodní svěžestí. Tato vůně zosobňuje portrét perfektní duality: klasicky a moderny v jeden okamžik, ženského a mužského, nečekaně familierního, ale vzácně..